X
Z. Loren
Z. Loren

#studygram ? #medstudent ?‍⚕️ Koło Chirurgii Onkologicznej ? #oncology #foodlover ???#coffeineaddicted ☕ #missumed ? #ootd ??

Obserwujących

939

Obserwuje

679

Przesłanych plików

406

Instagram ID

1088473823

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-02-03 Sun 931 - 656 - 402 -
2019-02-04 Mon 935 +4 658 +2 403 +1
2019-02-05 Tue 935 - 659 +1 403 -
2019-02-06 Wed 933 -2 658 -1 403 -
2019-02-07 Thu 933 - 658 - 403 -
2019-02-08 Fri 931 -2 660 +2 403 -
2019-02-09 Sat 933 +2 662 +2 403 -
2019-02-10 Sun 935 +2 665 +3 404 +1
2019-02-11 Mon 933 -2 668 +3 404 -
2019-02-12 Tue 934 +1 669 +1 404 -
2019-02-13 Wed 904 -30 668 -1 404 -
2019-02-14 Thu 941 +37 673 +5 404 -
2019-02-15 Fri 941 - 677 +4 404 -
2019-02-16 Sat 940 -1 678 +1 405 +1
2019-02-17 Sun 939 -1 679 +1 406 +1
Podsumowanie ogółem +8 +4
Aktualizacja profilu za 8 hours 15 minutes