X
Malvina Krajniak Piech
Malvina Krajniak Piech

Wiktoria 09.02.2020? ? M. ?? Poland, Piła/Chodzież/Poznań 28 old ? #polishgirl #fitness #polishgirl #food #lifestyle #fashion

Obserwujących

1,133

Obserwuje

3,421

Przesłanych plików

63

Instagram ID

1547974374

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2020-01-08 Wed 1,152 - 3,382 - 61 -
2020-01-17 Fri 1,151 -1 3,392 +10 61 -
2020-01-30 Thu 1,149 -2 3,390 -2 61 -
2020-02-04 Tue 1,148 -1 3,387 -3 61 -
2020-02-22 Sat 1,132 -16 3,383 -4 62 +1
2020-02-24 Mon 1,132 - 3,383 - 62 -
2020-02-25 Tue 1,133 +1 3,383 - 62 -
2020-03-14 Sat 1,132 -1 3,383 - 65 +3
2020-03-15 Sun 1,132 - 3,383 - 65 -
2020-03-21 Sat 1,126 -6 3,381 -2 59 -6
2020-04-01 Wed 1,128 +2 3,383 +2 59 -
2020-04-05 Sun 1,124 -4 3,385 +2 60 +1
2020-05-29 Fri 1,133 +9 3,420 +35 63 +3
2020-05-31 Sun 1,132 -1 3,418 -2 63 -
2020-06-01 Mon 1,133 +1 3,421 +3 63 -
Podsumowanie ogółem -19 +2
Aktualizacja profilu za 1 hours 51 minutes