X
Andrzej Dyszkiewicz
Andrzej Dyszkiewicz

?Youtuber 450K SUBS Email: admiros.biznes@gmail.com ❤ www.facebook.com/admirosgames ? sowieciuszki.teetres.com

Obserwujących

48,890

Obserwuje

640

Przesłanych plików

319

Instagram ID

2091131667

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-06-13 Thu 47,440 - 635 - 316 -
2019-06-14 Fri 47,489 +49 635 - 316 -
2019-06-15 Sat 47,621 +132 635 - 317 +1
2019-06-16 Sun 47,794 +173 635 - 317 -
2019-06-17 Mon 47,923 +129 635 - 317 -
2019-06-18 Tue 48,009 +86 635 - 317 -
2019-06-19 Wed 48,107 +98 635 - 318 +1
2019-06-20 Thu 48,187 +80 635 - 318 -
2019-06-21 Fri 48,312 +125 635 - 318 -
2019-06-22 Sat 48,439 +127 635 - 319 +1
2019-06-23 Sun 48,529 +90 636 +1 319 -
2019-06-24 Mon 48,624 +95 636 - 319 -
2019-06-25 Tue 48,771 +147 638 +2 319 -
2019-06-26 Wed 48,856 +85 640 +2 319 -
2019-06-27 Thu 48,890 +34 640 - 319 -
Podsumowanie ogółem +1450 +3
Aktualizacja profilu za 6 hours 48 minutes