X
Andrezack
Andrezack

Working and living in Warsaw. Love travel and fashion and now decided to get fit, feel great, look great and stay young and healthy:-)

Obserwujących

17,121

Obserwuje

1,466

Przesłanych plików

220

Instagram ID

5446047426

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-08-21 Wed 17,357 - 1,469 - 216 -
2019-08-22 Thu 17,336 -21 1,469 - 216 -
2019-08-25 Sun 17,300 -36 1,470 +1 217 +1
2019-08-28 Wed 17,283 -17 1,469 -1 217 -
2019-09-02 Mon 17,269 -14 1,468 -1 217 -
2019-09-19 Thu 17,209 -60 1,468 - 220 +3
2019-09-21 Sat 17,201 -8 1,467 -1 220 -
2019-09-23 Mon 17,191 -10 1,467 - 220 -
2019-09-24 Tue 17,188 -3 1,467 - 220 -
2019-09-25 Wed 17,183 -5 1,466 -1 220 -
2019-09-27 Fri 17,169 -14 1,467 +1 220 -
2019-09-28 Sat 17,168 -1 1,468 +1 220 -
2019-09-29 Sun 17,164 -4 1,468 - 220 -
2019-09-30 Mon 17,159 -5 1,468 - 220 -
2019-10-06 Sun 17,121 -38 1,466 -2 220 -
Podsumowanie ogółem -236 +4
Aktualizacja profilu za 8 hours 46 minutes