X
Obserwujących

207

Obserwuje

352

Przesłanych plików

147

Instagram ID

2351475686

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-07-31 Wed 206 - 352 - 145 -
2019-08-01 Thu 206 - 352 - 145 -
2019-08-03 Sat 207 +1 353 +1 147 +2
2019-08-04 Sun 207 - 353 - 147 -
2019-08-05 Mon 207 - 353 - 147 -
2019-08-06 Tue 207 - 352 -1 147 -
2019-08-08 Thu 207 - 352 - 147 -
2019-08-10 Sat 207 - 351 -1 147 -
2019-08-11 Sun 207 - 351 - 147 -
2019-08-12 Mon 207 - 351 - 147 -
2019-08-13 Tue 207 - 351 - 147 -
2019-08-15 Thu 207 - 351 - 147 -
2019-08-19 Mon 207 - 352 +1 147 -
2019-08-20 Tue 207 - 352 - 147 -
2019-08-21 Wed 207 - 352 - 147 -
Podsumowanie ogółem +1 +2
Aktualizacja profilu za 8 hours 40 minutes