X
Obserwujących

203

Obserwuje

342

Przesłanych plików

144

Instagram ID

2351475686

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-04-05 Fri 202 - 339 - 144 -
2019-04-06 Sat 202 - 339 - 144 -
2019-04-07 Sun 202 - 339 - 144 -
2019-04-08 Mon 202 - 338 -1 144 -
2019-04-09 Tue 202 - 339 +1 144 -
2019-04-10 Wed 202 - 339 - 144 -
2019-04-11 Thu 202 - 339 - 144 -
2019-04-12 Fri 203 +1 339 - 144 -
2019-04-13 Sat 203 - 339 - 144 -
2019-04-14 Sun 203 - 339 - 144 -
2019-04-15 Mon 206 +3 340 +1 144 -
2019-04-16 Tue 205 -1 340 - 144 -
2019-04-17 Wed 204 -1 340 - 144 -
2019-04-18 Thu 204 - 342 +2 144 -
2019-04-19 Fri 203 -1 342 - 144 -
Podsumowanie ogółem +1 -
Aktualizacja profilu za 3 hours 57 minutes