X
Obserwujących

200

Obserwuje

334

Przesłanych plików

144

Instagram ID

2351475686

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-02-03 Sun 199 - 333 - 144 -
2019-02-04 Mon 199 - 333 - 144 -
2019-02-05 Tue 200 +1 333 - 144 -
2019-02-06 Wed 201 +1 333 - 144 -
2019-02-07 Thu 200 -1 333 - 144 -
2019-02-08 Fri 200 - 333 - 144 -
2019-02-09 Sat 200 - 333 - 144 -
2019-02-10 Sun 200 - 334 +1 144 -
2019-02-11 Mon 200 - 334 - 144 -
2019-02-12 Tue 200 - 334 - 144 -
2019-02-13 Wed 199 -1 334 - 144 -
2019-02-14 Thu 199 - 334 - 144 -
2019-02-15 Fri 200 +1 334 - 144 -
2019-02-16 Sat 200 - 334 - 144 -
2019-02-17 Sun 200 - 334 - 144 -
Podsumowanie ogółem +1 -
Aktualizacja profilu za 3 hours 8 minutes