X
Obserwujących

199

Obserwuje

329

Przesłanych plików

143

Instagram ID

2351475686

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2018-12-02 Sun 195 - 325 - 143 -
2018-12-03 Mon 195 - 325 - 143 -
2018-12-04 Tue 195 - 325 - 143 -
2018-12-05 Wed 195 - 325 - 143 -
2018-12-06 Thu 195 - 325 - 143 -
2018-12-07 Fri 195 - 325 - 143 -
2018-12-08 Sat 195 - 325 - 143 -
2018-12-09 Sun 195 - 326 +1 143 -
2018-12-10 Mon 197 +2 327 +1 143 -
2018-12-11 Tue 197 - 328 +1 143 -
2018-12-12 Wed 197 - 328 - 143 -
2018-12-13 Thu 198 +1 328 - 143 -
2018-12-14 Fri 197 -1 328 - 143 -
2018-12-15 Sat 197 - 329 +1 143 -
2018-12-16 Sun 199 +2 329 - 143 -
Podsumowanie ogółem +4 -
Aktualizacja profilu za 2 hours 38 minutes