X
Arletta Gałecka
Arletta Gałecka

Obserwujących

119

Obserwuje

6

Przesłanych plików

17

Instagram ID

7087798448

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-02-22 Fri 118 - 6 - 17 -
2019-02-23 Sat 118 - 6 - 17 -
2019-02-24 Sun 118 - 6 - 17 -
2019-02-25 Mon 118 - 6 - 17 -
2019-02-26 Tue 118 - 6 - 17 -
2019-02-27 Wed 118 - 6 - 17 -
2019-02-28 Thu 118 - 6 - 17 -
2019-03-01 Fri 118 - 6 - 17 -
2019-03-02 Sat 118 - 6 - 17 -
2019-03-03 Sun 119 +1 6 - 17 -
2019-03-04 Mon 119 - 6 - 17 -
2019-03-05 Tue 119 - 6 - 17 -
2019-03-06 Wed 119 - 6 - 17 -
2019-03-07 Thu 119 - 6 - 17 -
2019-03-08 Fri 119 - 6 - 17 -
Podsumowanie ogółem +1 -
Aktualizacja profilu za 4 hours 4 minutes