X
Arletta Gałecka
Arletta Gałecka

Obserwujących

118

Obserwuje

6

Przesłanych plików

17

Instagram ID

7087798448

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-02-03 Sun 119 - 9 - 17 -
2019-02-04 Mon 119 - 9 - 17 -
2019-02-05 Tue 119 - 9 - 17 -
2019-02-06 Wed 119 - 9 - 17 -
2019-02-07 Thu 119 - 9 - 17 -
2019-02-08 Fri 118 -1 6 -3 17 -
2019-02-09 Sat 118 - 6 - 17 -
2019-02-10 Sun 118 - 6 - 17 -
2019-02-11 Mon 118 - 6 - 17 -
2019-02-12 Tue 118 - 6 - 17 -
2019-02-13 Wed 118 - 6 - 17 -
2019-02-14 Thu 118 - 6 - 17 -
2019-02-15 Fri 118 - 6 - 17 -
2019-02-16 Sat 117 -1 6 - 17 -
2019-02-17 Sun 118 +1 6 - 17 -
Podsumowanie ogółem -1 -
Aktualizacja profilu za 10 hours 0 minutes