X
Obserwujących

94

Obserwuje

335

Przesłanych plików

0

Instagram ID

6438967137

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-04-05 Fri 93 - 333 - 0 -
2019-04-06 Sat 93 - 333 - 0 -
2019-04-07 Sun 93 - 333 - 0 -
2019-04-08 Mon 93 - 333 - 0 -
2019-04-09 Tue 93 - 333 - 0 -
2019-04-10 Wed 93 - 333 - 0 -
2019-04-11 Thu 93 - 333 - 0 -
2019-04-12 Fri 94 +1 333 - 0 -
2019-04-13 Sat 94 - 333 - 0 -
2019-04-14 Sun 93 -1 333 - 0 -
2019-04-15 Mon 93 - 333 - 0 -
2019-04-16 Tue 94 +1 335 +2 0 -
2019-04-17 Wed 95 +1 335 - 0 -
2019-04-18 Thu 95 - 335 - 0 -
2019-04-19 Fri 94 -1 335 - 0 -
Podsumowanie ogółem +1 -
Aktualizacja profilu za 4 hours 4 minutes