X
Obserwujących

94

Obserwuje

369

Przesłanych plików

0

Instagram ID

6438967137

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2018-12-02 Sun 94 - 365 - 0 -
2018-12-03 Mon 95 +1 365 - 0 -
2018-12-04 Tue 94 -1 368 +3 0 -
2018-12-05 Wed 94 - 368 - 0 -
2018-12-06 Thu 94 - 367 -1 0 -
2018-12-07 Fri 94 - 367 - 0 -
2018-12-08 Sat 94 - 366 -1 0 -
2018-12-09 Sun 95 +1 366 - 0 -
2018-12-10 Mon 95 - 366 - 0 -
2018-12-11 Tue 94 -1 368 +2 0 -
2018-12-12 Wed 95 +1 368 - 0 -
2018-12-13 Thu 94 -1 368 - 0 -
2018-12-14 Fri 94 - 368 - 0 -
2018-12-15 Sat 95 +1 369 +1 0 -
2018-12-16 Sun 94 -1 369 - 0 -
Podsumowanie ogółem - -
Aktualizacja profilu za 1 hours 4 minutes