X
Bartosz Kwaśniewski
Bartosz Kwaśniewski

W końcu po latach marzeń zająłem się rękodziełem na poważnie. Witajcie w moim świecie ( ͡º ͜ʖ͡º) #rozkminkrzaka #taktoswieci

Obserwujących

1,138

Obserwuje

335

Przesłanych plików

185

Instagram ID

8556473466

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-06-13 Thu 982 - 335 - 179 -
2019-06-14 Fri 992 +10 335 - 179 -
2019-06-15 Sat 1,010 +18 335 - 179 -
2019-06-16 Sun 1,016 +6 335 - 179 -
2019-06-17 Mon 1,029 +13 335 - 179 -
2019-06-18 Tue 1,035 +6 335 - 182 +3
2019-06-19 Wed 1,046 +11 335 - 182 -
2019-06-20 Thu 1,047 +1 335 - 182 -
2019-06-21 Fri 1,061 +14 335 - 182 -
2019-06-22 Sat 1,082 +21 335 - 184 +2
2019-06-23 Sun 1,098 +16 335 - 185 +1
2019-06-24 Mon 1,106 +8 335 - 185 -
2019-06-25 Tue 1,117 +11 335 - 185 -
2019-06-26 Wed 1,135 +18 335 - 185 -
2019-06-27 Thu 1,138 +3 335 - 185 -
Podsumowanie ogółem +156 +6
Aktualizacja profilu za 6 hours 49 minutes