X
Joanna Czarnobilska
Joanna Czarnobilska

Obserwujących

137

Obserwuje

265

Przesłanych plików

136

Instagram ID

31260232

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2018-12-03 Mon 137 - 261 - 131 -
2018-12-04 Tue 137 - 260 -1 131 -
2018-12-05 Wed 137 - 261 +1 131 -
2018-12-06 Thu 137 - 261 - 131 -
2018-12-07 Fri 137 - 261 - 131 -
2018-12-08 Sat 137 - 261 - 131 -
2018-12-09 Sun 137 - 261 - 132 +1
2018-12-10 Mon 137 - 262 +1 132 -
2018-12-11 Tue 137 - 262 - 133 +1
2018-12-12 Wed 137 - 263 +1 133 -
2018-12-13 Thu 137 - 263 - 133 -
2018-12-14 Fri 137 - 262 -1 135 +2
2018-12-15 Sat 137 - 265 +3 135 -
2018-12-16 Sun 137 - 265 - 136 +1
Podsumowanie ogółem - +5
Aktualizacja profilu za 1 hours 36 minutes