X
Karol Gązwa
Karol Gązwa

Silent people have the loudest mind. ———— ? Biznes: blowek@gamellon.com ?‍♂️ Event: patryk@wolski.management ?Warszawa

Obserwujących

1,408,026

Obserwuje

7

Przesłanych plików

1,786

Instagram ID

174025470

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-08-12 Mon 1,376,465 - 12 - 1,776 -
2019-08-14 Wed 1,377,297 +832 11 -1 1,777 +1
2019-08-15 Thu 1,378,419 +1122 11 - 1,777 -
2019-08-16 Fri 1,379,503 +1084 11 - 1,777 -
2019-08-19 Mon 1,381,362 +1859 12 +1 1,777 -
2019-08-21 Wed 1,382,878 +1516 12 - 1,778 +1
2019-08-22 Thu 1,383,611 +733 12 - 1,778 -
2019-08-24 Sat 1,385,182 +1571 14 +2 1,779 +1
2019-08-25 Sun 1,385,870 +688 14 - 1,779 -
2019-08-26 Mon 1,387,153 +1283 14 - 1,780 +1
2019-08-27 Tue 1,387,915 +762 13 -1 1,780 -
2019-08-28 Wed 1,389,900 +1985 13 - 1,781 +1
2019-09-17 Tue 1,404,746 +14846 7 -6 1,786 +5
2019-09-19 Thu 1,406,217 +1471 7 - 1,786 -
2019-09-21 Sat 1,408,026 +1809 7 - 1,786 -
Podsumowanie ogółem +31561 +10
Aktualizacja profilu za 4 hours 3 minutes