X
Karol Gązwa
Karol Gązwa

Do Good. Die Great.

Obserwujących

1,336,481

Obserwuje

11

Przesłanych plików

1,763

Instagram ID

174025470

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-06-13 Thu 1,329,333 - 8 - 1,759 -
2019-06-14 Fri 1,329,584 +251 8 - 1,759 -
2019-06-15 Sat 1,329,875 +291 8 - 1,759 -
2019-06-16 Sun 1,330,235 +360 8 - 1,759 -
2019-06-17 Mon 1,330,462 +227 8 - 1,760 +1
2019-06-18 Tue 1,330,832 +370 8 - 1,760 -
2019-06-19 Wed 1,331,398 +566 8 - 1,761 +1
2019-06-20 Thu 1,331,917 +519 8 - 1,761 -
2019-06-21 Fri 1,332,703 +786 8 - 1,761 -
2019-06-22 Sat 1,333,312 +609 8 - 1,761 -
2019-06-23 Sun 1,334,039 +727 9 +1 1,761 -
2019-06-24 Mon 1,334,598 +559 10 +1 1,762 +1
2019-06-25 Tue 1,335,296 +698 10 - 1,762 -
2019-06-26 Wed 1,336,138 +842 11 +1 1,762 -
2019-06-27 Thu 1,336,481 +343 11 - 1,763 +1
Podsumowanie ogółem +7148 +4
Aktualizacja profilu za 6 hours 45 minutes