X
Blure
Blure

?? Mam kanał na ? #youtube ? #youtuber ✉️ Kontakt: danielstudioyt@gmail.com #poland #instagood #instagram #influencer LINKI ???

Obserwujących

2,570

Obserwuje

4,056

Przesłanych plików

52

Instagram ID

7137815424

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-08-19 Mon 2,492 - 3,345 - 44 -
2019-08-20 Tue 2,492 - 3,345 - 44 -
2019-08-22 Thu 2,492 - 3,345 - 44 -
2019-08-27 Tue 2,484 -8 3,347 +2 46 +2
2019-08-29 Thu 2,481 -3 3,348 +1 47 +1
2019-09-05 Thu 2,476 -5 3,349 +1 47 -
2019-09-15 Sun 2,473 -3 3,348 -1 47 -
2019-09-19 Thu 2,496 +23 3,423 +75 47 -
2019-09-21 Sat 2,509 +13 3,500 +77 48 +1
2019-09-23 Mon 2,525 +16 3,681 +181 48 -
2019-09-24 Tue 2,526 +1 3,680 -1 48 -
2019-09-25 Wed 2,530 +4 3,714 +34 48 -
2019-09-28 Sat 2,543 +13 3,794 +80 49 +1
2019-09-30 Mon 2,543 - 3,797 +3 49 -
2019-10-17 Thu 2,570 +27 4,056 +259 52 +3
Podsumowanie ogółem +78 +8
Aktualizacja profilu za 0 hours 19 minutes