X
Maja i Wojtek
Maja i Wojtek

➡️M.- czyta wszystko, zwłaszcza jeśli ma ładną okładkę? ➡️W.- najchętniej czyta w podróży, dlatego tyle pozycji wciąż czeka na swoją kolej?

Obserwujących

3,094

Obserwuje

306

Przesłanych plików

364

Instagram ID

6339621900

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-05-05 Sun 3,104 - 305 - 363 -
2019-05-06 Mon 3,103 -1 305 - 363 -
2019-05-07 Tue 3,100 -3 305 - 363 -
2019-05-08 Wed 3,097 -3 305 - 363 -
2019-05-09 Thu 3,097 - 305 - 363 -
2019-05-10 Fri 3,095 -2 305 - 363 -
2019-05-11 Sat 3,094 -1 305 - 363 -
2019-05-12 Sun 3,095 +1 305 - 363 -
2019-05-13 Mon 3,094 -1 305 - 363 -
2019-05-14 Tue 3,097 +3 305 - 364 +1
2019-05-15 Wed 3,100 +3 305 - 364 -
2019-05-16 Thu 3,094 -6 305 - 364 -
2019-05-17 Fri 3,097 +3 306 +1 364 -
2019-05-18 Sat 3,096 -1 306 - 364 -
2019-05-19 Sun 3,094 -2 306 - 364 -
Podsumowanie ogółem -10 +1
Aktualizacja profilu za 3 hours 53 minutes