X
Obserwujących

223

Obserwuje

1,345

Przesłanych plików

80

Instagram ID

7304453622

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-03-10 Sun 233 - 1,310 - 79 -
2019-03-11 Mon 234 +1 1,314 +4 79 -
2019-03-12 Tue 229 -5 1,317 +3 79 -
2019-03-13 Wed 229 - 1,319 +2 79 -
2019-03-14 Thu 229 - 1,324 +5 79 -
2019-03-15 Fri 229 - 1,326 +2 79 -
2019-03-16 Sat 227 -2 1,327 +1 79 -
2019-03-17 Sun 227 - 1,327 - 79 -
2019-03-18 Mon 229 +2 1,331 +4 79 -
2019-03-19 Tue 228 -1 1,330 -1 79 -
2019-03-20 Wed 224 -4 1,332 +2 79 -
2019-03-21 Thu 226 +2 1,341 +9 80 +1
2019-03-22 Fri 223 -3 1,345 +4 80 -
2019-03-23 Sat 223 - 1,345 - 80 -
Podsumowanie ogółem -10 +1
Aktualizacja profilu za 5 hours 5 minutes