X
Obserwujących

250

Obserwuje

1,518

Przesłanych plików

93

Instagram ID

7304453622

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-05-05 Sun 248 - 1,492 - 91 -
2019-05-06 Mon 250 +2 1,495 +3 91 -
2019-05-07 Tue 253 +3 1,499 +4 92 +1
2019-05-08 Wed 254 +1 1,501 +2 92 -
2019-05-09 Thu 253 -1 1,504 +3 92 -
2019-05-10 Fri 254 +1 1,506 +2 92 -
2019-05-11 Sat 253 -1 1,508 +2 92 -
2019-05-12 Sun 253 - 1,509 +1 92 -
2019-05-13 Mon 250 -3 1,508 -1 92 -
2019-05-14 Tue 251 +1 1,511 +3 92 -
2019-05-15 Wed 250 -1 1,509 -2 93 +1
2019-05-16 Thu 255 +5 1,513 +4 93 -
2019-05-17 Fri 255 - 1,517 +4 93 -
2019-05-18 Sat 252 -3 1,520 +3 93 -
2019-05-19 Sun 250 -2 1,518 -2 93 -
Podsumowanie ogółem +2 +2
Aktualizacja profilu za 3 hours 51 minutes