X
Dawidek9226
Dawidek9226

?? Poland ?? ?? UK ?? ☞ YouTube: Dawidek9226 ( 25k+ ) ☞ Facebook: Dawidek9226Official ❤ @mika_9226

Obserwujących

4,830

Obserwuje

163

Przesłanych plików

206

Instagram ID

2040766058

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-04-04 Thu 4,775 - 166 - 206 -
2019-04-05 Fri 4,782 +7 165 -1 206 -
2019-04-06 Sat 4,781 -1 165 - 206 -
2019-04-07 Sun 4,784 +3 164 -1 206 -
2019-04-08 Mon 4,791 +7 164 - 206 -
2019-04-09 Tue 4,798 +7 165 +1 206 -
2019-04-10 Wed 4,803 +5 165 - 206 -
2019-04-11 Thu 4,813 +10 164 -1 206 -
2019-04-12 Fri 4,816 +3 163 -1 206 -
2019-04-13 Sat 4,819 +3 163 - 206 -
2019-04-14 Sun 4,822 +3 163 - 206 -
2019-04-15 Mon 4,821 -1 163 - 206 -
2019-04-16 Tue 4,831 +10 163 - 206 -
2019-04-17 Wed 4,831 - 163 - 206 -
2019-04-18 Thu 4,830 -1 163 - 206 -
Podsumowanie ogółem +55 -
Aktualizacja profilu za 5 hours 58 minutes