X
Dawidek9226
Dawidek9226

?? Poland ?? ?? UK ?? ☞ YouTube: Dawidek9226 ( 25k+ ) ☞ Facebook: Dawidek9226Official ❤ @mika_9226

Obserwujących

5,041

Obserwuje

168

Przesłanych plików

212

Instagram ID

2040766058

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-06-13 Thu 5,031 - 168 - 211 -
2019-06-14 Fri 5,030 -1 169 +1 211 -
2019-06-15 Sat 5,031 +1 171 +2 211 -
2019-06-16 Sun 5,032 +1 168 -3 211 -
2019-06-17 Mon 5,034 +2 168 - 211 -
2019-06-18 Tue 5,035 +1 168 - 211 -
2019-06-19 Wed 5,035 - 168 - 211 -
2019-06-20 Thu 5,035 - 168 - 211 -
2019-06-21 Fri 5,036 +1 168 - 211 -
2019-06-22 Sat 5,039 +3 168 - 211 -
2019-06-23 Sun 5,040 +1 168 - 211 -
2019-06-24 Mon 5,039 -1 168 - 211 -
2019-06-25 Tue 5,039 - 168 - 212 +1
2019-06-26 Wed 5,036 -3 168 - 212 -
2019-06-27 Thu 5,041 +5 168 - 212 -
Podsumowanie ogółem +10 +1
Aktualizacja profilu za 6 hours 43 minutes