X
†    Marita Sürma Majewska
† Marita Sürma Majewska

LA ?? youtube- MY MAJEWSCY ? MDDM.MANAGEMENT@gmail.com

Obserwujących

1,280,800

Obserwuje

111

Przesłanych plików

606

Instagram ID

177257886

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-04-04 Thu 1,269,581 - 110 - 595 -
2019-04-05 Fri 1,270,203 +622 110 - 596 +1
2019-04-06 Sat 1,270,646 +443 110 - 596 -
2019-04-07 Sun 1,271,019 +373 110 - 596 -
2019-04-08 Mon 1,271,319 +300 110 - 597 +1
2019-04-09 Tue 1,271,988 +669 110 - 598 +1
2019-04-10 Wed 1,272,399 +411 110 - 598 -
2019-04-11 Thu 1,273,013 +614 110 - 598 -
2019-04-12 Fri 1,273,471 +458 111 +1 598 -
2019-04-13 Sat 1,274,232 +761 111 - 599 +1
2019-04-14 Sun 1,276,669 +2437 111 - 603 +4
2019-04-15 Mon 1,277,799 +1130 111 - 605 +2
2019-04-16 Tue 1,279,002 +1203 111 - 605 -
2019-04-17 Wed 1,279,895 +893 111 - 606 +1
2019-04-18 Thu 1,280,800 +905 111 - 606 -
Podsumowanie ogółem +11219 +11
Aktualizacja profilu za 5 hours 51 minutes