X
DJ Kondzio
DJ Kondzio

[»] Welcome ☺ [»] Live Mix Forever ? [»] Ultra Music Festival ? [»] Energy2000 ? PumpSquad ? [»] Management: @ola_sus [»] Official Instagram ?

Obserwujących

567

Obserwuje

2,624

Przesłanych plików

27

Instagram ID

3619782823

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2020-01-30 Thu 569 - 2,667 - 27 -
2020-02-04 Tue 568 -1 2,664 -3 27 -
2020-02-22 Sat 567 -1 2,664 - 27 -
2020-02-23 Sun 565 -2 2,664 - 27 -
2020-02-24 Mon 565 - 2,663 -1 27 -
2020-02-25 Tue 569 +4 2,664 +1 27 -
2020-03-12 Thu 567 -2 2,657 -7 27 -
2020-03-14 Sat 567 - 2,655 -2 27 -
2020-03-15 Sun 567 - 2,655 - 27 -
2020-03-21 Sat 568 +1 2,654 -1 27 -
2020-04-01 Wed 568 - 2,646 -8 27 -
2020-04-05 Sun 566 -2 2,646 - 27 -
2020-05-29 Fri 566 - 2,628 -18 27 -
2020-05-31 Sun 566 - 2,624 -4 27 -
2020-06-01 Mon 567 +1 2,624 - 27 -
Podsumowanie ogółem -2 -
Aktualizacja profilu za 2 hours 8 minutes