X
Dominik Listwan
Dominik Listwan

Snap?: dodolistwan Follow me 1* yo Cel: 500 obserwujących do końca roku.

Obserwujących

128

Obserwuje

806

Przesłanych plików

18

Instagram ID

7148526927

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-02-03 Sun 122 - 775 - 18 -
2019-02-04 Mon 121 -1 773 -2 18 -
2019-02-05 Tue 120 -1 787 +14 18 -
2019-02-06 Wed 122 +2 788 +1 18 -
2019-02-07 Thu 121 -1 788 - 18 -
2019-02-08 Fri 121 - 788 - 18 -
2019-02-09 Sat 121 - 806 +18 18 -
2019-02-10 Sun 126 +5 808 +2 18 -
2019-02-11 Mon 126 - 808 - 18 -
2019-02-12 Tue 125 -1 808 - 18 -
2019-02-13 Wed 130 +5 808 - 18 -
2019-02-14 Thu 130 - 807 -1 18 -
2019-02-15 Fri 130 - 807 - 18 -
2019-02-16 Sat 127 -3 807 - 18 -
2019-02-17 Sun 128 +1 806 -1 18 -
Podsumowanie ogółem +6 -
Aktualizacja profilu za 6 hours 50 minutes