X
Dominik Listwan
Dominik Listwan

Snap?: dodolistwan Follow me 1* yo Cel: 100 obserwujących do końca roku

Obserwujących

87

Obserwuje

140

Przesłanych plików

17

Instagram ID

7148526927

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2018-12-03 Mon 77 - 125 - 16 -
2018-12-04 Tue 78 +1 125 - 16 -
2018-12-05 Wed 80 +2 127 +2 17 +1
2018-12-06 Thu 89 +9 135 +8 18 +1
2018-12-07 Fri 88 -1 135 - 18 -
2018-12-08 Sat 86 -2 134 -1 18 -
2018-12-09 Sun 88 +2 134 - 18 -
2018-12-10 Mon 88 - 135 +1 18 -
2018-12-11 Tue 89 +1 141 +6 17 -1
2018-12-12 Wed 89 - 141 - 17 -
2018-12-13 Thu 88 -1 141 - 17 -
2018-12-14 Fri 88 - 140 -1 17 -
2018-12-15 Sat 87 -1 140 - 17 -
2018-12-16 Sun 87 - 140 - 17 -
2018-12-17 Mon 87 - 140 - 17 -
Podsumowanie ogółem +10 +1
Aktualizacja profilu za 6 hours 43 minutes