X
?Dodek?
?Dodek?

Snap?: dodolistwan ?Follow me? ?TikTok: Dodox0812? ?YT: PGS_Brawl Stars? ?1* yo? ?Sucha Beskidzka?

Obserwujących

169

Obserwuje

832

Przesłanych plików

19

Instagram ID

7148526927

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-06-30 Sun 161 - 764 - 19 -
2019-07-01 Mon 160 -1 764 - 19 -
2019-07-02 Tue 160 - 765 +1 19 -
2019-07-03 Wed 164 +4 767 +2 19 -
2019-07-04 Thu 164 - 768 +1 19 -
2019-07-05 Fri 164 - 768 - 19 -
2019-07-06 Sat 164 - 767 -1 19 -
2019-07-07 Sun 163 -1 768 +1 19 -
2019-07-08 Mon 163 - 768 - 19 -
2019-07-09 Tue 164 +1 769 +1 19 -
2019-07-10 Wed 164 - 770 +1 19 -
2019-07-15 Mon 168 +4 773 +3 19 -
2019-07-17 Wed 168 - 779 +6 19 -
2019-07-19 Fri 170 +2 831 +52 19 -
2019-07-20 Sat 169 -1 832 +1 19 -
Podsumowanie ogółem +8 -
Aktualizacja profilu za 2 hours 12 minutes