X
Obserwujących

18,706

Obserwuje

303

Przesłanych plików

279

Instagram ID

386981820

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-08-21 Wed 17,920 - 298 - 269 -
2019-08-24 Sat 17,980 +60 297 -1 270 +1
2019-08-26 Mon 18,025 +45 297 - 270 -
2019-08-28 Wed 18,057 +32 297 - 270 -
2019-09-05 Thu 18,170 +113 298 +1 272 +2
2019-09-19 Thu 18,412 +242 299 +1 274 +2
2019-09-21 Sat 18,432 +20 299 - 275 +1
2019-09-23 Mon 18,440 +8 299 - 275 -
2019-09-24 Tue 18,442 +2 299 - 275 -
2019-09-25 Wed 18,450 +8 299 - 275 -
2019-09-28 Sat 18,507 +57 300 +1 276 +1
2019-09-30 Mon 18,555 +48 300 - 276 -
2019-10-06 Sun 18,602 +47 302 +2 277 +1
2019-10-10 Thu 18,614 +12 302 - 277 -
2019-10-17 Thu 18,706 +92 303 +1 279 +2
Podsumowanie ogółem +786 +10
Aktualizacja profilu za 0 hours 20 minutes