X
Obserwujących

23,622

Obserwuje

337

Przesłanych plików

309

Instagram ID

386981820

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2020-01-16 Thu 20,165 - 314 - 290 -
2020-01-17 Fri 20,172 +7 314 - 290 -
2020-01-21 Tue 20,294 +122 314 - 291 +1
2020-01-23 Thu 20,333 +39 314 - 291 -
2020-01-28 Tue 20,466 +133 314 - 292 +1
2020-02-03 Mon 20,597 +131 314 - 292 -
2020-02-09 Sun 20,746 +149 313 -1 293 +1
2020-02-22 Sat 21,055 +309 313 - 295 +2
2020-02-23 Sun 21,074 +19 313 - 295 -
2020-02-24 Mon 21,079 +5 313 - 295 -
2020-03-14 Sat 21,445 +366 314 +1 298 +3
2020-03-21 Sat 21,610 +165 315 +1 298 -
2020-03-23 Mon 21,670 +60 315 - 299 +1
2020-04-01 Wed 21,928 +258 316 +1 300 +1
2020-06-01 Mon 23,622 +1694 337 +21 309 +9
Podsumowanie ogółem +3457 +19
Aktualizacja profilu za 3 hours 15 minutes