X
Piotr
Piotr

Blah, blah, blah, blah ...

Obserwujących

17,300

Obserwuje

292

Przesłanych plików

261

Instagram ID

386981820

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-07-04 Thu 17,025 - 288 - 258 -
2019-07-05 Fri 17,049 +24 289 +1 259 +1
2019-07-06 Sat 17,057 +8 289 - 259 -
2019-07-07 Sun 17,070 +13 290 +1 259 -
2019-07-08 Mon 17,097 +27 290 - 259 -
2019-07-09 Tue 17,126 +29 290 - 259 -
2019-07-10 Wed 17,148 +22 290 - 260 +1
2019-07-11 Thu 17,165 +17 290 - 260 -
2019-07-12 Fri 17,187 +22 290 - 260 -
2019-07-13 Sat 17,195 +8 290 - 260 -
2019-07-15 Mon 17,230 +35 289 -1 260 -
2019-07-16 Tue 17,249 +19 290 +1 261 +1
2019-07-17 Wed 17,250 +1 290 - 261 -
2019-07-19 Fri 17,285 +35 292 +2 261 -
2019-07-20 Sat 17,300 +15 292 - 261 -
Podsumowanie ogółem +275 +3
Aktualizacja profilu za 2 hours 17 minutes