X
DEV
DEV

Dev,SEO,Design,UX & UI

Obserwujących

27,783

Obserwuje

28

Przesłanych plików

1,435

Instagram ID

643946793

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-06-28 Fri 24,953 - 30 - 1,435 -
2019-06-29 Sat 24,950 -3 30 - 1,435 -
2019-06-30 Sun 24,951 +1 30 - 1,435 -
2019-07-01 Mon 24,931 -20 30 - 1,435 -
2019-07-02 Tue 24,933 +2 30 - 1,435 -
2019-07-03 Wed 27,903 +2970 30 - 1,435 -
2019-07-04 Thu 27,830 -73 30 - 1,435 -
2019-07-05 Fri 27,913 +83 30 - 1,435 -
2019-07-06 Sat 27,964 +51 30 - 1,435 -
2019-07-07 Sun 27,948 -16 30 - 1,435 -
2019-07-08 Mon 27,927 -21 30 - 1,435 -
2019-07-09 Tue 27,853 -74 28 -2 1,435 -
2019-07-17 Wed 27,882 +29 28 - 1,435 -
2019-07-18 Thu 27,832 -50 28 - 1,435 -
2019-07-20 Sat 27,783 -49 28 - 1,435 -
Podsumowanie ogółem +2830 -
Aktualizacja profilu za 4 hours 56 minutes