X
Obserwujących

18,566

Obserwuje

39

Przesłanych plików

1,409

Instagram ID

643946793

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-02-03 Sun 18,522 - 39 - 1,406 -
2019-02-04 Mon 18,511 -11 39 - 1,406 -
2019-02-05 Tue 18,507 -4 39 - 1,407 +1
2019-02-06 Wed 18,499 -8 39 - 1,407 -
2019-02-07 Thu 18,505 +6 39 - 1,408 +1
2019-02-08 Fri 18,502 -3 39 - 1,408 -
2019-02-09 Sat 18,474 -28 39 - 1,408 -
2019-02-10 Sun 18,471 -3 39 - 1,408 -
2019-02-11 Mon 18,386 -85 39 - 1,408 -
2019-02-12 Tue 18,383 -3 39 - 1,408 -
2019-02-13 Wed 18,460 +77 39 - 1,408 -
2019-02-14 Thu 18,576 +116 39 - 1,409 +1
2019-02-15 Fri 18,601 +25 39 - 1,409 -
2019-02-16 Sat 18,566 -35 39 - 1,409 -
2019-02-17 Sun 18,566 - 39 - 1,409 -
Podsumowanie ogółem +44 +3
Aktualizacja profilu za 1 hours 56 minutes