X
Marcin Ciemny
Marcin Ciemny

? Hey! Jestem Marcin znany również jako mwk prowadzę swój kanał na youtube jestem z Legnicy mail: isupermwkbizznes@gmail.com

Obserwujących

87,966

Obserwuje

235

Przesłanych plików

293

Instagram ID

1212952570

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-02-03 Sun 88,328 - 245 - 291 -
2019-02-04 Mon 88,313 -15 234 -11 291 -
2019-02-05 Tue 88,264 -49 233 -1 291 -
2019-02-06 Wed 88,264 - 234 +1 291 -
2019-02-07 Thu 88,278 +14 236 +2 291 -
2019-02-08 Fri 88,267 -11 236 - 291 -
2019-02-09 Sat 88,245 -22 236 - 291 -
2019-02-10 Sun 88,226 -19 236 - 291 -
2019-02-11 Mon 88,211 -15 236 - 291 -
2019-02-12 Tue 88,206 -5 236 - 291 -
2019-02-13 Wed 86,995 -1211 237 +1 292 +1
2019-02-14 Thu 88,092 +1097 237 - 292 -
2019-02-15 Fri 88,046 -46 237 - 292 -
2019-02-16 Sat 88,014 -32 235 -2 292 -
2019-02-17 Sun 87,966 -48 235 - 293 +1
Podsumowanie ogółem -362 +2
Aktualizacja profilu za 8 hours 7 minutes