X
Marcin Ciemny
Marcin Ciemny

? Hey! Jestem Marcin znany również jako mwk prowadzę swój kanał na youtube jestem z Legnicy mail: isupermwkbizznes@gmail.com

Obserwujących

88,015

Obserwuje

224

Przesłanych plików

320

Instagram ID

1212952570

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2018-12-03 Mon 87,863 - 222 - 432 -
2018-12-04 Tue 87,851 -12 222 - 432 -
2018-12-05 Wed 87,877 +26 222 - 432 -
2018-12-06 Thu 87,890 +13 222 - 432 -
2018-12-07 Fri 87,933 +43 222 - 320 -112
2018-12-08 Sat 87,942 +9 222 - 320 -
2018-12-09 Sun 87,978 +36 222 - 320 -
2018-12-10 Mon 88,001 +23 222 - 320 -
2018-12-11 Tue 88,015 +14 222 - 320 -
2018-12-12 Wed 88,023 +8 222 - 320 -
2018-12-13 Thu 88,021 -2 222 - 320 -
2018-12-14 Fri 88,014 -7 222 - 320 -
2018-12-15 Sat 88,019 +5 222 - 320 -
2018-12-16 Sun 88,020 +1 222 - 320 -
2018-12-17 Mon 88,015 -5 224 +2 320 -
Podsumowanie ogółem +152 -112
Aktualizacja profilu za 7 hours 36 minutes