X
Jessica Mercedes Kirschner
Jessica Mercedes Kirschner

• Palm trees & fashion weeks • ⌲ Founder of @moiess_swim + @veclaim ✉︎ sales@jemerced.com

Obserwujących

956,721

Obserwuje

1,154

Przesłanych plików

8,390

Instagram ID

193064172

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-04-04 Thu 954,109 - 1,144 - 8,368 -
2019-04-05 Fri 954,079 -30 1,144 - 8,372 +4
2019-04-06 Sat 953,941 -138 1,144 - 8,372 -
2019-04-07 Sun 954,003 +62 1,144 - 8,375 +3
2019-04-08 Mon 953,933 -70 1,145 +1 8,377 +2
2019-04-09 Tue 953,929 -4 1,148 +3 8,383 +6
2019-04-10 Wed 953,959 +30 1,149 +1 8,386 +3
2019-04-11 Thu 953,985 +26 1,150 +1 8,386 -
2019-04-12 Fri 954,082 +97 1,149 -1 8,385 -1
2019-04-13 Sat 954,205 +123 1,151 +2 8,385 -
2019-04-14 Sun 955,044 +839 1,153 +2 8,386 +1
2019-04-15 Mon 955,627 +583 1,155 +2 8,387 +1
2019-04-16 Tue 956,246 +619 1,154 -1 8,388 +1
2019-04-17 Wed 956,537 +291 1,154 - 8,389 +1
2019-04-18 Thu 956,721 +184 1,154 - 8,390 +1
Podsumowanie ogółem +2612 +22
Aktualizacja profilu za 5 hours 53 minutes