X
jenny mustard
jenny mustard

swedish tofu addict living in berlin (soon london) • 350k youtube friends • podcaster @themustards_ • author of SIMPLE MATTERS info@jennymustard.com

Obserwujących

99,497

Obserwuje

586

Przesłanych plików

1,625

Instagram ID

469975336

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-01-03 Thu 99,525 - 587 - 1,614 -
2019-01-04 Fri 99,549 +24 587 - 1,614 -
2019-01-05 Sat 99,595 +46 587 - 1,615 +1
2019-01-06 Sun 99,625 +30 587 - 1,615 -
2019-01-07 Mon 99,622 -3 587 - 1,616 +1
2019-01-08 Tue 99,514 -108 590 +3 1,618 +2
2019-01-09 Wed 99,506 -8 590 - 1,619 +1
2019-01-10 Thu 99,437 -69 590 - 1,620 +1
2019-01-11 Fri 99,501 +64 590 - 1,620 -
2019-01-12 Sat 99,513 +12 590 - 1,621 +1
2019-01-13 Sun 99,515 +2 590 - 1,622 +1
2019-01-14 Mon 99,507 -8 588 -2 1,623 +1
2019-01-15 Tue 99,511 +4 589 +1 1,624 +1
2019-01-16 Wed 99,522 +11 589 - 1,624 -
2019-01-17 Thu 99,497 -25 586 -3 1,625 +1
Podsumowanie ogółem -28 +11
Aktualizacja profilu za 6 hours 22 minutes