X
jenny mustard
jenny mustard

swedish tofu addict in london • 360k youtube friends • podcaster at @themustards_ • author of SIMPLE MATTERS info@jennymustard.com

Obserwujących

100,918

Obserwuje

565

Przesłanych plików

1,667

Instagram ID

469975336

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-03-09 Sat 100,601 - 569 - 1,656 -
2019-03-10 Sun 100,605 +4 569 - 1,657 +1
2019-03-11 Mon 100,587 -18 569 - 1,657 -
2019-03-12 Tue 100,559 -28 565 -4 1,658 +1
2019-03-13 Wed 100,600 +41 564 -1 1,659 +1
2019-03-14 Thu 100,652 +52 564 - 1,660 +1
2019-03-15 Fri 100,715 +63 564 - 1,661 +1
2019-03-16 Sat 100,767 +52 563 -1 1,661 -
2019-03-17 Sun 100,811 +44 563 - 1,661 -
2019-03-18 Mon 100,855 +44 563 - 1,662 +1
2019-03-19 Tue 100,882 +27 566 +3 1,664 +2
2019-03-20 Wed 100,851 -31 566 - 1,665 +1
2019-03-21 Thu 100,858 +7 565 -1 1,666 +1
2019-03-22 Fri 100,883 +25 565 - 1,666 -
2019-03-23 Sat 100,918 +35 565 - 1,667 +1
Podsumowanie ogółem +317 +11
Aktualizacja profilu za 2 hours 0 minutes