X
Julia Wróblewska
Julia Wróblewska

Warsaw, 20y, actress ???? snap?takasobiejestem management: Renata Rogólska renata@blogstar.pl

Obserwujących

524,193

Obserwuje

679

Przesłanych plików

868

Instagram ID

415893790

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-05-05 Sun 525,816 - 668 - 864 -
2019-05-06 Mon 525,708 -108 669 +1 865 +1
2019-05-07 Tue 525,487 -221 669 - 865 -
2019-05-08 Wed 525,391 -96 669 - 865 -
2019-05-09 Thu 525,241 -150 670 +1 866 +1
2019-05-10 Fri 525,219 -22 670 - 866 -
2019-05-11 Sat 525,140 -79 671 +1 866 -
2019-05-12 Sun 524,979 -161 671 - 866 -
2019-05-13 Mon 524,934 -45 675 +4 866 -
2019-05-14 Tue 524,697 -237 675 - 867 +1
2019-05-15 Wed 524,617 -80 675 - 867 -
2019-05-16 Thu 524,534 -83 676 +1 867 -
2019-05-17 Fri 524,458 -76 676 - 867 -
2019-05-18 Sat 524,333 -125 678 +2 868 +1
2019-05-19 Sun 524,193 -140 679 +1 868 -
Podsumowanie ogółem -1623 +4
Aktualizacja profilu za 3 hours 51 minutes