X
Julia Wróblewska
Julia Wróblewska

Warsaw, 20y, actress ???? snap?takasobiejestem management: Renata Rogólska renata@blogstar.pl

Obserwujących

519,897

Obserwuje

738

Przesłanych plików

895

Instagram ID

415893790

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-07-25 Thu 521,307 - 718 - 892 -
2019-07-26 Fri 521,197 -110 720 +2 892 -
2019-07-27 Sat 521,128 -69 719 -1 892 -
2019-07-31 Wed 520,542 -586 721 +2 893 +1
2019-08-04 Sun 520,091 -451 722 +1 893 -
2019-08-07 Wed 521,025 +934 721 -1 893 -
2019-08-08 Thu 520,898 -127 724 +3 894 +1
2019-08-09 Fri 520,844 -54 726 +2 894 -
2019-08-10 Sat 520,796 -48 727 +1 894 -
2019-08-11 Sun 520,842 +46 729 +2 894 -
2019-08-13 Tue 520,576 -266 732 +3 895 +1
2019-08-15 Thu 520,389 -187 737 +5 895 -
2019-08-16 Fri 520,413 +24 736 -1 895 -
2019-08-17 Sat 520,382 -31 736 - 895 -
2019-08-21 Wed 519,897 -485 738 +2 895 -
Podsumowanie ogółem -1410 +3
Aktualizacja profilu za 10 hours 0 minutes