X
Kamerzysta ?
Kamerzysta ?

? YouTuber - Kamerzysta ? SZEF: @kruszwil ? MAIL: lord.kruszwil@gmail.com

Obserwujących

452,739

Obserwuje

1

Przesłanych plików

46

Instagram ID

8062604636

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-02-03 Sun 426,576 - 1 - 44 -
2019-02-04 Mon 428,016 +1440 1 - 44 -
2019-02-05 Tue 429,583 +1567 1 - 44 -
2019-02-06 Wed 430,825 +1242 1 - 44 -
2019-02-07 Thu 433,406 +2581 1 - 46 +2
2019-02-08 Fri 434,657 +1251 1 - 46 -
2019-02-09 Sat 438,104 +3447 1 - 46 -
2019-02-10 Sun 440,446 +2342 1 - 46 -
2019-02-11 Mon 442,230 +1784 1 - 46 -
2019-02-12 Tue 443,941 +1711 1 - 46 -
2019-02-13 Wed 446,868 +2927 1 - 46 -
2019-02-14 Thu 448,269 +1401 1 - 46 -
2019-02-15 Fri 449,837 +1568 1 - 46 -
2019-02-16 Sat 451,304 +1467 1 - 46 -
2019-02-17 Sun 452,739 +1435 1 - 46 -
Podsumowanie ogółem +26163 +2
Aktualizacja profilu za 1 hours 6 minutes