X
Kamerzysta ?
Kamerzysta ?

? YOUTUBE: Kamerzysta ? FACEBOOK: Kamerzysta ? SZEF: @kruszwil ? MAIL: lord.kruszwil@gmail.com

Obserwujących

364,089

Obserwuje

1

Przesłanych plików

35

Instagram ID

8062604636

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2018-12-02 Sun 348,573 - 1 - 33 -
2018-12-03 Mon 349,785 +1212 1 - 33 -
2018-12-04 Tue 350,737 +952 1 - 34 +1
2018-12-05 Wed 352,085 +1348 1 - 34 -
2018-12-06 Thu 352,634 +549 1 - 34 -
2018-12-07 Fri 353,264 +630 1 - 34 -
2018-12-08 Sat 354,114 +850 1 - 34 -
2018-12-09 Sun 354,942 +828 1 - 34 -
2018-12-10 Mon 355,615 +673 1 - 34 -
2018-12-11 Tue 357,350 +1735 1 - 35 +1
2018-12-12 Wed 358,902 +1552 1 - 35 -
2018-12-13 Thu 360,129 +1227 1 - 35 -
2018-12-14 Fri 361,060 +931 1 - 35 -
2018-12-15 Sat 362,231 +1171 1 - 35 -
2018-12-16 Sun 364,089 +1858 1 - 35 -
Podsumowanie ogółem +15516 +2
Aktualizacja profilu za 4 hours 32 minutes