X
Kamerzysta ?
Kamerzysta ?

? YouTuber - Kamerzysta ? SZEF: @kruszwil ? kontakt@officialmanagement.pl

Obserwujących

577,283

Obserwuje

1

Przesłanych plików

54

Instagram ID

8062604636

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-04-05 Fri 551,452 - 1 - 53 -
2019-04-06 Sat 553,315 +1863 1 - 53 -
2019-04-07 Sun 556,725 +3410 1 - 53 -
2019-04-08 Mon 558,421 +1696 1 - 53 -
2019-04-09 Tue 560,377 +1956 1 - 53 -
2019-04-10 Wed 562,037 +1660 1 - 53 -
2019-04-11 Thu 563,792 +1755 1 - 53 -
2019-04-12 Fri 567,780 +3988 1 - 53 -
2019-04-13 Sat 569,503 +1723 1 - 53 -
2019-04-14 Sun 570,836 +1333 1 - 53 -
2019-04-15 Mon 572,108 +1272 1 - 53 -
2019-04-16 Tue 573,610 +1502 1 - 53 -
2019-04-17 Wed 575,006 +1396 1 - 53 -
2019-04-18 Thu 576,235 +1229 1 - 54 +1
2019-04-19 Fri 577,283 +1048 1 - 54 -
Podsumowanie ogółem +25831 +1
Aktualizacja profilu za 4 hours 4 minutes