X
Jacob Szuba
Jacob Szuba

#TeamKUBS ⚡️ I love you I thank you You thank me It's a world energy balance Contact: kubson.biznes@gmail.com

Obserwujących

61,513

Obserwuje

568

Przesłanych plików

831

Instagram ID

355620978

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-06-30 Sun 61,434 - 567 - 831 -
2019-07-01 Mon 61,428 -6 567 - 832 +1
2019-07-02 Tue 61,435 +7 567 - 833 +1
2019-07-03 Wed 61,448 +13 567 - 833 -
2019-07-04 Thu 61,472 +24 567 - 833 -
2019-07-05 Fri 61,506 +34 567 - 833 -
2019-07-06 Sat 61,524 +18 567 - 833 -
2019-07-07 Sun 61,533 +9 567 - 833 -
2019-07-08 Mon 61,553 +20 567 - 830 -3
2019-07-09 Tue 61,560 +7 567 - 830 -
2019-07-13 Sat 61,523 -37 568 +1 831 +1
2019-07-15 Mon 61,507 -16 568 - 831 -
2019-07-16 Tue 61,517 +10 568 - 831 -
2019-07-18 Thu 61,534 +17 568 - 831 -
2019-07-20 Sat 61,513 -21 568 - 831 -
Podsumowanie ogółem +79 -
Aktualizacja profilu za 2 hours 12 minutes