X
Nicole Sochacki-Wójcicka
Nicole Sochacki-Wójcicka

mama Rogera 9.11.15 i Gilberta 18.08.18?ginekolog-położnik? Opowiadam historie z mojego życia i przemycam wiedzę medyczną dla kobiet?

Obserwujących

453,639

Obserwuje

379

Przesłanych plików

2,004

Instagram ID

179659424

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-04-04 Thu 448,180 - 380 - 1,995 -
2019-04-05 Fri 448,408 +228 379 -1 1,996 +1
2019-04-06 Sat 448,765 +357 378 -1 1,997 +1
2019-04-07 Sun 449,079 +314 379 +1 1,998 +1
2019-04-08 Mon 449,376 +297 379 - 1,998 -
2019-04-09 Tue 449,953 +577 379 - 2,000 +2
2019-04-10 Wed 450,232 +279 378 -1 2,000 -
2019-04-11 Thu 450,648 +416 379 +1 2,000 -
2019-04-12 Fri 451,005 +357 379 - 2,001 +1
2019-04-13 Sat 451,292 +287 379 - 2,003 +2
2019-04-14 Sun 452,030 +738 379 - 2,002 -1
2019-04-15 Mon 452,320 +290 379 - 2,003 +1
2019-04-16 Tue 452,754 +434 379 - 2,003 -
2019-04-17 Wed 453,199 +445 379 - 2,004 +1
2019-04-18 Thu 453,639 +440 379 - 2,004 -
Podsumowanie ogółem +5459 +9
Aktualizacja profilu za 5 hours 49 minutes