X
Najlepsze memy o Youtuberach!
Najlepsze memy o Youtuberach!

?Jesteś YouTuberem, będziesz na memach! ?Prywatne konto @kraashai (OBSERWUJ) ?Współpraca: krashai.biznes@gmail.com?

Obserwujących

40,515

Obserwuje

2,910

Przesłanych plików

569

Instagram ID

7181707713

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-04-04 Thu 40,029 - 1,322 - 542 -
2019-04-05 Fri 40,014 -15 131 -1191 544 +2
2019-04-06 Sat 40,028 +14 442 +311 547 +3
2019-04-07 Sun 40,046 +18 789 +347 550 +3
2019-04-08 Mon 40,038 -8 1,026 +237 552 +2
2019-04-09 Tue 40,048 +10 1,548 +522 556 +4
2019-04-10 Wed 40,048 - 1,860 +312 558 +2
2019-04-11 Thu 40,053 +5 2,054 +194 559 +1
2019-04-12 Fri 40,056 +3 2,337 +283 561 +2
2019-04-13 Sat 40,055 -1 2,627 +290 563 +2
2019-04-14 Sun 40,134 +79 3,007 +380 564 +1
2019-04-15 Mon 40,279 +145 4,020 +1013 565 +1
2019-04-16 Tue 40,338 +59 3,794 -226 567 +2
2019-04-17 Wed 40,458 +120 3,210 -584 569 +2
2019-04-18 Thu 40,515 +57 2,910 -300 569 -
Podsumowanie ogółem +486 +27
Aktualizacja profilu za 5 hours 57 minutes