X
Obserwujących

254

Obserwuje

1,193

Przesłanych plików

147

Instagram ID

1987508962

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-05-05 Sun 258 - 1,196 - 146 -
2019-05-06 Mon 258 - 1,195 -1 146 -
2019-05-07 Tue 257 -1 1,195 - 146 -
2019-05-08 Wed 257 - 1,194 -1 146 -
2019-05-09 Thu 257 - 1,195 +1 146 -
2019-05-10 Fri 257 - 1,194 -1 146 -
2019-05-11 Sat 256 -1 1,194 - 146 -
2019-05-12 Sun 256 - 1,193 -1 146 -
2019-05-13 Mon 256 - 1,193 - 146 -
2019-05-14 Tue 256 - 1,192 -1 146 -
2019-05-15 Wed 256 - 1,191 -1 146 -
2019-05-16 Thu 255 -1 1,191 - 146 -
2019-05-17 Fri 255 - 1,191 - 146 -
2019-05-18 Sat 255 - 1,191 - 146 -
2019-05-19 Sun 254 -1 1,193 +2 147 +1
Podsumowanie ogółem -4 +1
Aktualizacja profilu za 3 hours 52 minutes