X
Muny
Muny

Mieć trudne życie - to wielki przywilej ? BMW ?

Obserwujących

260

Obserwuje

1,141

Przesłanych plików

135

Instagram ID

1987508962

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-03-09 Sat 262 - 1,135 - 134 -
2019-03-10 Sun 263 +1 1,137 +2 134 -
2019-03-11 Mon 263 - 1,137 - 134 -
2019-03-12 Tue 263 - 1,138 +1 134 -
2019-03-13 Wed 263 - 1,138 - 134 -
2019-03-14 Thu 262 -1 1,138 - 135 +1
2019-03-15 Fri 262 - 1,135 -3 135 -
2019-03-16 Sat 262 - 1,135 - 135 -
2019-03-17 Sun 262 - 1,135 - 135 -
2019-03-18 Mon 261 -1 1,139 +4 135 -
2019-03-19 Tue 261 - 1,139 - 135 -
2019-03-20 Wed 261 - 1,140 +1 135 -
2019-03-21 Thu 261 - 1,141 +1 135 -
2019-03-22 Fri 261 - 1,141 - 135 -
2019-03-23 Sat 260 -1 1,141 - 135 -
Podsumowanie ogółem -2 +1
Aktualizacja profilu za 5 hours 29 minutes