X
Natalia Franczyk
Natalia Franczyk

ONE & ONLY REAL PROFILE ⚜️ collab ?noele.nathalia@gmail.com @merribeleu DISCOUNT -30% off? @liviacorsetti_pl DISCOUNT -30% off?

Obserwujących

640,633

Obserwuje

1,680

Przesłanych plików

765

Instagram ID

313664906

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-08-26 Mon 581,039 - 2,741 - 793 -
2019-08-27 Tue 580,929 -110 2,741 - 795 +2
2019-08-28 Wed 580,758 -171 2,739 -2 796 +1
2019-08-29 Thu 580,634 -124 2,741 +2 794 -2
2019-09-02 Mon 580,543 -91 2,748 +7 796 +2
2019-09-19 Thu 587,801 +7258 2,767 +19 811 +15
2019-09-20 Fri 588,565 +764 2,766 -1 812 +1
2019-09-21 Sat 589,112 +547 2,766 - 813 +1
2019-09-22 Sun 589,575 +463 2,764 -2 815 +2
2019-09-28 Sat 591,417 +1842 2,760 -4 824 +9
2019-10-10 Thu 590,283 -1134 2,755 -5 842 +18
2019-10-15 Tue 598,448 +8165 2,759 +4 843 +1
2019-10-16 Wed 599,959 +1511 2,765 +6 846 +3
2019-10-17 Thu 601,425 +1466 2,766 +1 848 +2
2019-11-07 Thu 640,633 +39208 1,680 -1086 765 -83
Podsumowanie ogółem +59594 -28
Aktualizacja profilu za 7 hours 18 minutes