X
Obserwujących

127

Obserwuje

274

Przesłanych plików

9

Instagram ID

2953800010

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-06-13 Thu 127 - 273 - 9 -
2019-06-14 Fri 127 - 274 +1 9 -
2019-06-15 Sat 127 - 275 +1 9 -
2019-06-16 Sun 127 - 274 -1 9 -
2019-06-17 Mon 127 - 274 - 9 -
2019-06-18 Tue 128 +1 276 +2 9 -
2019-06-19 Wed 128 - 276 - 9 -
2019-06-20 Thu 128 - 276 - 9 -
2019-06-21 Fri 128 - 276 - 9 -
2019-06-22 Sat 128 - 276 - 9 -
2019-06-23 Sun 128 - 276 - 9 -
2019-06-24 Mon 128 - 276 - 9 -
2019-06-25 Tue 128 - 275 -1 9 -
2019-06-26 Wed 127 -1 274 -1 9 -
2019-06-27 Thu 127 - 274 - 9 -
Podsumowanie ogółem - -
Aktualizacja profilu za 6 hours 52 minutes