X
Obserwujących

130

Obserwuje

250

Przesłanych plików

9

Instagram ID

2953800010

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-03-09 Sat 128 - 209 - 8 -
2019-03-10 Sun 128 - 209 - 8 -
2019-03-11 Mon 128 - 209 - 8 -
2019-03-12 Tue 128 - 209 - 8 -
2019-03-13 Wed 128 - 209 - 8 -
2019-03-14 Thu 135 +7 246 +37 8 -
2019-03-15 Fri 135 - 247 +1 8 -
2019-03-16 Sat 133 -2 248 +1 8 -
2019-03-17 Sun 132 -1 248 - 8 -
2019-03-18 Mon 132 - 248 - 8 -
2019-03-19 Tue 132 - 249 +1 8 -
2019-03-20 Wed 131 -1 249 - 8 -
2019-03-21 Thu 130 -1 249 - 8 -
2019-03-22 Fri 130 - 249 - 8 -
2019-03-23 Sat 130 - 250 +1 9 +1
Podsumowanie ogółem +2 +1
Aktualizacja profilu za 6 hours 19 minutes