X
R o x y ?
R o x y ?

> Roxana Porchelana <

Obserwujących

587

Obserwuje

882

Przesłanych plików

375

Instagram ID

211927064

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-04-05 Fri 574 - 868 - 374 -
2019-04-06 Sat 575 +1 867 -1 374 -
2019-04-07 Sun 578 +3 870 +3 374 -
2019-04-08 Mon 578 - 872 +2 375 +1
2019-04-09 Tue 581 +3 873 +1 375 -
2019-04-10 Wed 580 -1 874 +1 375 -
2019-04-11 Thu 583 +3 875 +1 375 -
2019-04-12 Fri 582 -1 876 +1 375 -
2019-04-13 Sat 582 - 876 - 375 -
2019-04-14 Sun 583 +1 876 - 375 -
2019-04-15 Mon 582 -1 876 - 375 -
2019-04-16 Tue 583 +1 878 +2 375 -
2019-04-17 Wed 586 +3 881 +3 375 -
2019-04-18 Thu 587 +1 882 +1 375 -
2019-04-19 Fri 587 - 882 - 375 -
Podsumowanie ogółem +13 +1
Aktualizacja profilu za 4 hours 7 minutes