X
roxy
roxy

// Roxana Porchelana // ?A la luz de la Luna ? ?

Obserwujących

545

Obserwuje

834

Przesłanych plików

355

Instagram ID

211927064

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2018-12-03 Mon 534 - 822 - 354 -
2018-12-04 Tue 534 - 822 - 354 -
2018-12-05 Wed 532 -2 822 - 354 -
2018-12-06 Thu 531 -1 819 -3 354 -
2018-12-07 Fri 532 +1 823 +4 354 -
2018-12-08 Sat 539 +7 826 +3 354 -
2018-12-09 Sun 544 +5 827 +1 354 -
2018-12-10 Mon 544 - 827 - 354 -
2018-12-11 Tue 540 -4 827 - 354 -
2018-12-12 Wed 540 - 828 +1 354 -
2018-12-13 Thu 539 -1 828 - 354 -
2018-12-14 Fri 544 +5 832 +4 354 -
2018-12-15 Sat 543 -1 832 - 354 -
2018-12-16 Sun 542 -1 832 - 354 -
2018-12-17 Mon 545 +3 834 +2 355 +1
Podsumowanie ogółem +11 +1
Aktualizacja profilu za 8 hours 49 minutes