X
Obserwujących

90

Obserwuje

164

Przesłanych plików

2

Instagram ID

2978069902

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-07-03 Wed 90 - 161 - 2 -
2019-07-04 Thu 90 - 161 - 2 -
2019-07-05 Fri 90 - 161 - 2 -
2019-07-06 Sat 90 - 161 - 2 -
2019-07-07 Sun 90 - 161 - 2 -
2019-07-07 Sun 90 - 162 +1 2 -
2019-07-08 Mon 91 +1 163 +1 2 -
2019-07-09 Tue 91 - 163 - 2 -
2019-07-10 Wed 91 - 163 - 2 -
2019-07-11 Thu 91 - 163 - 2 -
2019-07-14 Sun 89 -2 164 +1 2 -
2019-07-15 Mon 89 - 164 - 2 -
2019-07-18 Thu 89 - 164 - 2 -
2019-07-19 Fri 89 - 164 - 2 -
2019-07-20 Sat 90 +1 164 - 2 -
Podsumowanie ogółem - -
Aktualizacja profilu za 7 hours 30 minutes