X
Sakson
Sakson

20.02 ? Warsaw/Cracow/Zakopane? 14.11.2000 ? saksonik ? ?

Obserwujących

1,004

Obserwuje

852

Przesłanych plików

60

Instagram ID

320997991

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-02-03 Sun 1,008 - 848 - 60 -
2019-02-04 Mon 1,006 -2 848 - 60 -
2019-02-05 Tue 1,006 - 847 -1 60 -
2019-02-06 Wed 1,005 -1 847 - 60 -
2019-02-07 Thu 1,006 +1 848 +1 60 -
2019-02-08 Fri 1,004 -2 849 +1 60 -
2019-02-09 Sat 1,004 - 849 - 60 -
2019-02-10 Sun 1,004 - 849 - 60 -
2019-02-11 Mon 1,006 +2 849 - 60 -
2019-02-12 Tue 1,006 - 849 - 60 -
2019-02-13 Wed 1,007 +1 849 - 60 -
2019-02-14 Thu 1,006 -1 849 - 60 -
2019-02-15 Fri 1,005 -1 851 +2 60 -
2019-02-16 Sat 1,004 -1 851 - 60 -
2019-02-17 Sun 1,004 - 852 +1 60 -
Podsumowanie ogółem -4 -
Aktualizacja profilu za 3 hours 18 minutes