X
Sakson
Sakson

? 20.02 ? 14.11.00 ? saksonik Never a failure, always a lesson ??‍♀️

Obserwujących

947

Obserwuje

802

Przesłanych plików

56

Instagram ID

320997991

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-07-03 Wed 957 - 787 - 56 -
2019-07-04 Thu 956 -1 786 -1 56 -
2019-07-05 Fri 954 -2 784 -2 56 -
2019-07-06 Sat 954 - 786 +2 56 -
2019-07-07 Sun 956 +2 786 - 56 -
2019-07-08 Mon 956 - 787 +1 56 -
2019-07-09 Tue 954 -2 789 +2 56 -
2019-07-10 Wed 951 -3 788 -1 56 -
2019-07-11 Thu 951 - 788 - 56 -
2019-07-12 Fri 951 - 791 +3 56 -
2019-07-16 Tue 950 -1 795 +4 56 -
2019-07-17 Wed 950 - 799 +4 56 -
2019-07-18 Thu 947 -3 800 +1 56 -
2019-07-19 Fri 948 +1 801 +1 56 -
2019-07-20 Sat 947 -1 802 +1 56 -
Podsumowanie ogółem -10 -
Aktualizacja profilu za 2 hours 14 minutes