X
Sakson
Sakson

20.02 ? Warsaw/Cracow/Zakopane? 14.11.2000 ? saksonik ? ?

Obserwujących

1,029

Obserwuje

818

Przesłanych plików

60

Instagram ID

320997991

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2018-12-02 Sun 1,028 - 789 - 59 -
2018-12-03 Mon 1,030 +2 797 +8 60 +1
2018-12-04 Tue 1,034 +4 806 +9 60 -
2018-12-05 Wed 1,032 -2 806 - 60 -
2018-12-06 Thu 1,033 +1 807 +1 60 -
2018-12-07 Fri 1,030 -3 806 -1 60 -
2018-12-08 Sat 1,032 +2 811 +5 60 -
2018-12-09 Sun 1,030 -2 813 +2 60 -
2018-12-10 Mon 1,029 -1 814 +1 60 -
2018-12-11 Tue 1,030 +1 814 - 60 -
2018-12-12 Wed 1,030 - 815 +1 60 -
2018-12-13 Thu 1,028 -2 817 +2 60 -
2018-12-14 Fri 1,030 +2 818 +1 60 -
2018-12-15 Sat 1,030 - 819 +1 60 -
2018-12-16 Sun 1,029 -1 818 -1 60 -
Podsumowanie ogółem +1 +1
Aktualizacja profilu za 4 hours 29 minutes