X
Obserwujących

534

Obserwuje

395

Przesłanych plików

469

Instagram ID

87160

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-06-13 Thu 532 - 395 - 469 -
2019-06-14 Fri 533 +1 395 - 469 -
2019-06-15 Sat 532 -1 395 - 469 -
2019-06-16 Sun 532 - 395 - 469 -
2019-06-17 Mon 534 +2 395 - 469 -
2019-06-18 Tue 533 -1 395 - 469 -
2019-06-19 Wed 533 - 395 - 469 -
2019-06-20 Thu 533 - 395 - 469 -
2019-06-21 Fri 533 - 395 - 469 -
2019-06-22 Sat 533 - 394 -1 469 -
2019-06-23 Sun 533 - 395 +1 469 -
2019-06-24 Mon 533 - 395 - 469 -
2019-06-25 Tue 533 - 395 - 469 -
2019-06-26 Wed 532 -1 395 - 469 -
2019-06-27 Thu 534 +2 395 - 469 -
Podsumowanie ogółem +2 -
Aktualizacja profilu za 6 hours 50 minutes