X
czy kraby myślą że ryby latają
czy kraby myślą że ryby latają

Baśka Ciałowicz ? wierzę w ufo i mam trzy dziurki w nosie. ja tak myślę że przez zabawę tak naprawdę osiągamy pęłnię życia

Obserwujących

1,109

Obserwuje

2,344

Przesłanych plików

517

Instagram ID

622214066

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-02-03 Sun 1,112 - 2,323 - 511 -
2019-02-04 Mon 1,111 -1 2,321 -2 511 -
2019-02-05 Tue 1,111 - 2,326 +5 510 -1
2019-02-06 Wed 1,110 -1 2,326 - 510 -
2019-02-07 Thu 1,114 +4 2,327 +1 510 -
2019-02-08 Fri 1,116 +2 2,330 +3 509 -1
2019-02-09 Sat 1,114 -2 2,332 +2 511 +2
2019-02-10 Sun 1,117 +3 2,331 -1 514 +3
2019-02-11 Mon 1,117 - 2,334 +3 514 -
2019-02-12 Tue 1,119 +2 2,343 +9 516 +2
2019-02-13 Wed 1,115 -4 2,345 +2 517 +1
2019-02-14 Thu 1,117 +2 2,343 -2 517 -
2019-02-15 Fri 1,111 -6 2,342 -1 517 -
2019-02-16 Sat 1,109 -2 2,342 - 517 -
2019-02-17 Sun 1,109 - 2,344 +2 517 -
Podsumowanie ogółem -3 +6
Aktualizacja profilu za 0 hours 38 minutes