X
Jacek Wiśniowski
Jacek Wiśniowski

Motywacja dla tych, którzy chcą więcej.

Obserwujących

20,482

Obserwuje

0

Przesłanych plików

788

Instagram ID

3045307266

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-08-24 Sat 20,126 - 0 - 742 -
2019-08-25 Sun 20,130 +4 0 - 743 +1
2019-08-27 Tue 20,160 +30 0 - 745 +2
2019-08-28 Wed 20,169 +9 1 +1 745 -
2019-09-02 Mon 20,225 +56 0 -1 750 +5
2019-09-19 Thu 20,388 +163 0 - 764 +14
2019-09-21 Sat 20,387 -1 0 - 764 -
2019-09-22 Sun 20,391 +4 0 - 764 -
2019-09-24 Tue 20,397 +6 0 - 766 +2
2019-09-25 Wed 20,397 - 0 - 767 +1
2019-09-27 Fri 20,400 +3 0 - 769 +2
2019-09-28 Sat 20,402 +2 0 - 769 -
2019-09-29 Sun 20,403 +1 0 - 770 +1
2019-09-30 Mon 20,402 -1 0 - 771 +1
2019-10-17 Thu 20,482 +80 0 - 788 +17
Podsumowanie ogółem +356 +46
Aktualizacja profilu za 0 hours 16 minutes