X
Wika ?? ?
Wika ?? ?

• Warsaw • Cracow • If you can dream it, you can do it ~ Walt Disney

Obserwujących

5,922

Obserwuje

618

Przesłanych plików

73

Instagram ID

534846915

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-03-09 Sat 4,410 - 590 - 72 -
2019-03-10 Sun 4,492 +82 562 -28 72 -
2019-03-11 Mon 4,618 +126 607 +45 73 +1
2019-03-12 Tue 4,734 +116 524 -83 73 -
2019-03-13 Wed 4,851 +117 528 +4 73 -
2019-03-14 Thu 4,919 +68 620 +92 73 -
2019-03-15 Fri 5,077 +158 764 +144 73 -
2019-03-16 Sat 5,164 +87 746 -18 73 -
2019-03-17 Sun 5,263 +99 643 -103 73 -
2019-03-18 Mon 5,348 +85 578 -65 73 -
2019-03-19 Tue 5,449 +101 511 -67 73 -
2019-03-20 Wed 5,637 +188 721 +210 73 -
2019-03-21 Thu 5,746 +109 711 -10 73 -
2019-03-22 Fri 5,845 +99 663 -48 73 -
2019-03-23 Sat 5,922 +77 618 -45 73 -
Podsumowanie ogółem +1512 +1
Aktualizacja profilu za 4 hours 48 minutes