X
Szymon Kasprzyk
Szymon Kasprzyk

Snap: isamuxbajceps współpraca: isamumt2@gmail.com #isamu #youtube #pompateam

Obserwujących

462,016

Obserwuje

139

Przesłanych plików

1,426

Instagram ID

1943847031

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-02-05 Tue 453,858 - 134 - 1,418 -
2019-02-06 Wed 454,167 +309 134 - 1,418 -
2019-02-07 Thu 454,520 +353 134 - 1,418 -
2019-02-08 Fri 454,764 +244 135 +1 1,418 -
2019-02-09 Sat 455,048 +284 134 -1 1,419 +1
2019-02-10 Sun 455,385 +337 134 - 1,419 -
2019-02-11 Mon 456,018 +633 134 - 1,420 +1
2019-02-12 Tue 456,743 +725 134 - 1,421 +1
2019-02-13 Wed 450,917 -5826 134 - 1,421 -
2019-02-14 Thu 458,289 +7372 136 +2 1,422 +1
2019-02-15 Fri 458,812 +523 137 +1 1,422 -
2019-02-16 Sat 459,532 +720 139 +2 1,423 +1
2019-02-17 Sun 460,030 +498 139 - 1,424 +1
2019-02-18 Mon 460,412 +382 139 - 1,424 -
2019-02-19 Tue 462,016 +1604 139 - 1,426 +2
Podsumowanie ogółem +8158 +8
Aktualizacja profilu za 6 hours 44 minutes