X
TINI
TINI

#22 #QuieroVolverTour #FRESA ???

Obserwujących

10,273,336

Obserwuje

688

Przesłanych plików

2,763

Instagram ID

324735270

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-08-21 Wed 9,713,661 - 679 - 2,725 -
2019-08-22 Thu 9,730,012 +16351 679 - 2,725 -
2019-08-24 Sat 9,755,226 +25214 679 - 2,726 +1
2019-08-25 Sun 9,773,524 +18298 679 - 2,726 -
2019-08-26 Mon 9,788,601 +15077 680 +1 2,726 -
2019-08-27 Tue 9,799,020 +10419 680 - 2,726 -
2019-08-28 Wed 9,807,068 +8048 680 - 2,726 -
2019-08-29 Thu 9,812,944 +5876 680 - 2,727 +1
2019-09-05 Thu 9,901,353 +88409 680 - 2,736 +9
2019-09-15 Sun 10,077,719 +176366 687 +7 2,751 +15
2019-09-16 Mon 10,094,440 +16721 687 - 2,753 +2
2019-09-19 Thu 10,137,104 +42664 688 +1 2,755 +2
2019-09-21 Sat 10,173,398 +36294 689 +1 2,757 +2
2019-09-24 Tue 10,216,188 +42790 689 - 2,759 +2
2019-09-28 Sat 10,273,336 +57148 688 -1 2,763 +4
Podsumowanie ogółem +559675 +38
Aktualizacja profilu za 4 hours 50 minutes