X
Bartek Kwaśniewski
Bartek Kwaśniewski

► facebook.com/MrVertez ► Biznes: Vertez@gethero.pl 1Q8T2W

Obserwujących

71,626

Obserwuje

167

Przesłanych plików

319

Instagram ID

412835562

Instagram PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Obserwuje Przesłanych plików
2019-04-04 Thu 71,767 - 166 - 319 -
2019-04-05 Fri 71,762 -5 166 - 319 -
2019-04-06 Sat 71,753 -9 166 - 319 -
2019-04-07 Sun 71,719 -34 166 - 319 -
2019-04-08 Mon 71,712 -7 166 - 319 -
2019-04-09 Tue 71,700 -12 166 - 319 -
2019-04-10 Wed 71,697 -3 167 +1 319 -
2019-04-11 Thu 71,719 +22 167 - 319 -
2019-04-12 Fri 71,704 -15 167 - 319 -
2019-04-13 Sat 71,677 -27 167 - 319 -
2019-04-14 Sun 71,654 -23 167 - 319 -
2019-04-15 Mon 71,652 -2 167 - 319 -
2019-04-16 Tue 71,649 -3 167 - 319 -
2019-04-17 Wed 71,638 -11 167 - 319 -
2019-04-18 Thu 71,626 -12 167 - 319 -
Podsumowanie ogółem -141 -
Aktualizacja profilu za 5 hours 55 minutes