X
Asmongold
Asmongold

Sup yall it's me it's ya boy Asmongold

Obserwujących

1,271,528

Wyświetlenia

104,131,930

Twitch ID

26261471

Twitch PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Wyświetlenia
2019-11-08 Fri 1,262,577 - 101,724,316 -
2019-11-09 Sat 1,263,132 +555 101,842,345 +118029
2019-11-10 Sun 1,263,938 +806 102,099,987 +257642
2019-11-11 Mon 1,264,739 +801 102,296,010 +196023
2019-11-12 Tue 1,265,348 +609 102,407,905 +111895
2019-11-13 Wed 1,265,947 +599 102,510,011 +102106
2019-11-14 Thu 1,266,827 +880 102,761,999 +251988
2019-11-15 Fri 1,268,868 +2041 102,982,018 +220019
2019-11-16 Sat 1,269,337 +469 103,093,389 +111371
2019-11-17 Sun 1,269,913 +576 103,331,818 +238429
2019-11-18 Mon 1,270,356 +443 103,533,104 +201286
2019-11-19 Tue 1,270,491 +135 103,701,268 +168164
2019-11-20 Wed 1,270,794 +303 103,887,185 +185917
2019-11-21 Thu 1,271,304 +510 104,058,163 +170978
2019-11-22 Fri 1,271,528 +224 104,131,930 +73767
Podsumowanie ogółem +8951 +2407614
Aktualizacja profilu za 4 hours 59 minutes