X
Asmongold
Asmongold

Sup yall it's me it's ya boy Asmongold

Obserwujących

1,378,368

Wyświetlenia

114,514,749

Twitch ID

26261471

Twitch PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Wyświetlenia
2020-04-23 Thu 1,351,730 - 111,473,111 -
2020-04-25 Sat 1,354,203 +2473 111,722,378 +249267
2020-04-27 Mon 1,358,253 +4050 112,165,235 +442857
2020-04-28 Tue 1,359,801 +1548 112,316,747 +151512
2020-04-30 Thu 1,362,171 +2370 112,634,789 +318042
2020-05-01 Fri 1,364,000 +1829 112,879,276 +244487
2020-05-02 Sat 1,364,706 +706 112,888,724 +9448
2020-05-03 Sun 1,367,873 +3167 113,319,770 +431046
2020-05-04 Mon 1,368,729 +856 113,397,499 +77729
2020-05-05 Tue 0 -1368729 113,404,959 +7460
2020-05-06 Wed 1,371,009 +1371009 113,620,226 +215267
2020-05-07 Thu 1,373,694 +2685 0 -113620226
2020-05-09 Sat 1,374,683 +989 114,060,149 +114060149
2020-05-10 Sun 1,376,275 +1592 114,274,432 +214283
2020-05-11 Mon 1,378,368 +2093 114,514,749 +240317
Podsumowanie ogółem +26638 +3041638
Aktualizacja profilu za 1 hours 48 minutes