X
H2P_Gucio
H2P_Gucio

Jungler dla TEAM SKAŁA - ex pro player in heroes of the storm

Obserwujących

198,248

Wyświetlenia

26,970,481

Twitch ID

36954803

Twitch PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Wyświetlenia
2020-04-24 Fri 191,174 - 26,118,411 -
2020-04-25 Sat 191,770 +596 26,179,245 +60834
2020-04-27 Mon 192,213 +443 26,287,761 +108516
2020-04-28 Tue 192,518 +305 26,358,590 +70829
2020-04-30 Thu 192,779 +261 26,417,798 +59208
2020-05-01 Fri 192,629 -150 26,425,304 +7506
2020-05-02 Sat 193,030 +401 26,490,394 +65090
2020-05-03 Sun 193,464 +434 26,568,807 +78413
2020-05-04 Mon 193,709 +245 26,596,497 +27690
2020-05-06 Wed 194,673 +964 26,715,507 +119010
2020-05-07 Thu 195,138 +465 0 -26715507
2020-05-08 Fri 0 -195138 26,841,483 +26841483
2020-05-09 Sat 0 - 26,870,690 +29207
2020-05-10 Sun 0 - 26,920,706 +50016
2020-05-11 Mon 198,248 +198248 26,970,481 +49775
Podsumowanie ogółem +7074 +852070
Aktualizacja profilu za 1 hours 25 minutes