X
H2P_Gucio
H2P_Gucio

Jungler dla TEAM SKAŁA - ex pro player in heroes of the storm

Obserwujących

161,893

Wyświetlenia

20,759,662

Twitch ID

36954803

Twitch PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Obserwujących Wyświetlenia
2019-11-08 Fri 160,228 - 20,426,007 -
2019-11-09 Sat 160,365 +137 20,460,107 +34100
2019-11-10 Sun 160,523 +158 20,498,775 +38668
2019-11-11 Mon 160,811 +288 20,555,053 +56278
2019-11-12 Tue 160,928 +117 20,571,549 +16496
2019-11-13 Wed 160,935 +7 20,574,462 +2913
2019-11-14 Thu 161,013 +78 20,592,449 +17987
2019-11-15 Fri 161,101 +88 20,615,428 +22979
2019-11-16 Sat 161,220 +119 20,638,736 +23308
2019-11-17 Sun 161,372 +152 20,663,561 +24825
2019-11-18 Mon 161,528 +156 20,687,734 +24173
2019-11-19 Tue 161,634 +106 20,711,885 +24151
2019-11-20 Wed 161,725 +91 20,731,677 +19792
2019-11-21 Thu 161,743 +18 20,737,754 +6077
2019-11-22 Fri 161,893 +150 20,759,662 +21908
Podsumowanie ogółem +1665 +333655
Aktualizacja profilu za 3 hours 17 minutes