X
ATLAS
ATLAS

Official YouTube for the ultimate pirate survival MMO, ATLAS. Play it on Steam Dec 22nd!

Subskrybcje

8,383

Wyświetlenia

775,926

Wideo

6

YouTube ID

UC-E1kIiduJ04G8BBvin4oow

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-04 Tue 8,115 - 750,273 - 6 -
2019-06-05 Wed 8,197 +82 756,673 +6400 6 -
2019-06-06 Thu 8,253 +56 761,332 +4659 6 -
2019-06-07 Fri 8,301 +48 766,344 +5012 6 -
2019-06-08 Sat 8,327 +26 768,590 +2246 6 -
2019-06-09 Sun 8,339 +12 770,026 +1436 6 -
2019-06-10 Mon 8,349 +10 771,436 +1410 6 -
2019-06-11 Tue 8,357 +8 772,302 +866 6 -
2019-06-12 Wed 8,364 +7 773,068 +766 6 -
2019-06-13 Thu 8,367 +3 773,577 +509 6 -
2019-06-14 Fri 8,367 - 773,972 +395 6 -
2019-06-15 Sat 8,373 +6 774,511 +539 6 -
2019-06-16 Sun 8,380 +7 775,053 +542 6 -
2019-06-17 Mon 8,380 - 775,567 +514 6 -
2019-06-18 Tue 8,383 +3 775,926 +359 6 -
Podsumowanie ogółem +268 +25653 -
Aktualizacja profilu za 0 godz. 18 min.