X
ATLAS
ATLAS

Official YouTube for the ultimate pirate survival MMO, ATLAS. Play it on Steam Dec 22nd!

Subskrybcje

7,596

Wyświetlenia

631,750

Wideo

3

YouTube ID

UC-E1kIiduJ04G8BBvin4oow

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-01-03 Thu 7,210 - 582,733 - 2 -
2019-01-04 Fri 7,248 +38 585,317 +2584 2 -
2019-01-05 Sat 7,265 +17 589,534 +4217 2 -
2019-01-06 Sun 7,309 +44 594,519 +4985 2 -
2019-01-07 Mon 7,326 +17 596,879 +2360 2 -
2019-01-08 Tue 7,351 +25 598,972 +2093 2 -
2019-01-09 Wed 7,376 +25 600,858 +1886 2 -
2019-01-10 Thu 7,401 +25 602,514 +1656 2 -
2019-01-11 Fri 7,430 +29 606,245 +3731 2 -
2019-01-12 Sat 7,487 +57 616,895 +10650 3 +1
2019-01-13 Sun 7,519 +32 623,171 +6276 3 -
2019-01-14 Mon 7,545 +26 626,786 +3615 3 -
2019-01-15 Tue 7,565 +20 629,100 +2314 3 -
2019-01-16 Wed 7,576 +11 630,573 +1473 3 -
2019-01-17 Thu 7,596 +20 631,750 +1177 3 -
Podsumowanie ogółem +386 +49017 +1
Aktualizacja profilu za 2 godz. 40 min.