X
zawieszony1969
zawieszony1969

Mieszkam i żyję w Holandii od kupy czasu. I dobrze mi z tym. Zapraszam na mój kanał ????

Subskrybcje

14,900

Wyświetlenia

6,966,083

Wideo

856

YouTube ID

UC-Ve_qhttxSJnX7fKSE6LNQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-01-04 Mon 14,800 - 6,929,398 - 850 -
2021-01-05 Tue 14,800 - 6,933,516 +4118 851 +1
2021-01-06 Wed 14,800 - 6,935,433 +1917 851 -
2021-01-07 Thu 14,800 - 6,937,013 +1580 851 -
2021-01-08 Fri 14,800 - 6,939,120 +2107 852 +1
2021-01-09 Sat 14,800 - 6,941,295 +2175 852 -
2021-01-10 Sun 14,800 - 6,942,806 +1511 852 -
2021-01-11 Mon 14,800 - 6,945,544 +2738 853 +1
2021-01-12 Tue 14,800 - 6,948,046 +2502 854 +1
2021-01-13 Wed 14,800 - 6,951,727 +3681 854 -
2021-01-14 Thu 14,800 - 6,955,536 +3809 854 -
2021-01-15 Fri 14,800 - 6,958,937 +3401 855 +1
2021-01-16 Sat 14,900 +100 6,960,434 +1497 855 -
2021-01-17 Sun 14,900 - 6,962,104 +1670 855 -
2021-01-18 Mon 14,900 - 6,966,083 +3979 856 +1
Podsumowanie ogółem +100 +36685 +6
Aktualizacja profilu za 1 godz. 51 min.