X
zawieszony1969
zawieszony1969

Mieszkam i żyję w Holandii od kupy czasu. I dobrze mi z tym. Zapraszam na mój kanał ????

Subskrybcje

15,100

Wyświetlenia

7,193,125

Wideo

903

YouTube ID

UC-Ve_qhttxSJnX7fKSE6LNQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-04-08 Thu 15,100 - 7,170,125 - 898 -
2021-04-09 Fri 15,100 - 7,171,502 +1377 898 -
2021-04-10 Sat 15,100 - 7,172,817 +1315 898 -
2021-04-11 Sun 15,100 - 7,173,861 +1044 899 +1
2021-04-12 Mon 15,100 - 7,175,395 +1534 899 -
2021-04-13 Tue 15,100 - 7,177,408 +2013 899 -
2021-04-14 Wed 15,100 - 7,178,688 +1280 899 -
2021-04-15 Thu 15,100 - 7,179,961 +1273 900 +1
2021-04-16 Fri 15,100 - 7,181,311 +1350 901 +1
2021-04-17 Sat 15,100 - 7,184,221 +2910 901 -
2021-04-18 Sun 15,100 - 7,185,486 +1265 902 +1
2021-04-19 Mon 15,100 - 7,188,032 +2546 902 -
2021-04-20 Tue 15,100 - 7,189,545 +1513 903 +1
2021-04-21 Wed 15,100 - 7,191,694 +2149 903 -
2021-04-22 Thu 15,100 - 7,193,125 +1431 903 -
Podsumowanie ogółem - +23000 +5
Aktualizacja profilu za 3 godz. 50 min.