X
Faja
Faja

Witam serdecznie wszystkich zapalonych graczy na moim kanale :) email: faja77wot@gmail.com Specyfikacja Mojego Sprzętu: Grafa: Sapphire Nitro+ Radeon RX 480 4 GB Procek: Intel Core i7-6700K, 4.0GHz, 8MB Chłodzenie procesora: SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2 Pamięć: HyperX Savage Black 32GB 2666MHz DDR4 CL13 Płyta: Asus Z170 PRO GAMING, Z170, Quad DDR4-2133 Zasilacz: SilentiumPC Supremo M2 Gold 550W Dysk SSD: ADATA SU800 512 GB Dysk na dane: 2TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB Obudowa: SilentiumPC Aquarius X70W Pure Black Myszka: Logitech G602 Wireless Gaming Mouse Klawiatura: Ozone Strike Battle Słuchawki: HyperX Cloud Revolver Mikrofon: RODE NT USB Podkładka: Razer Destructor 2 Battlefield 4 Kamerki: Logitech C310 HD Webcam oraz GoPro Hero 3+ Silver Edition

Subskrybcje

124,572

Wyświetlenia

63,109,638

Wideo

3,926

YouTube ID

UC-fy5EleMyLFK6Z-qM7ae2g

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 124,593 - 63,004,447 - 3,911 -
2019-02-04 Mon 124,588 -5 63,014,276 +9829 3,913 +2
2019-02-05 Tue 124,572 -16 63,022,694 +8418 3,914 +1
2019-02-06 Wed 124,567 -5 63,033,213 +10519 3,917 +3
2019-02-07 Thu 124,566 -1 63,047,366 +14153 3,919 +2
2019-02-08 Fri 124,568 +2 63,054,310 +6944 3,919 -
2019-02-09 Sat 124,566 -2 63,061,429 +7119 3,920 +1
2019-02-10 Sun 124,568 +2 63,067,598 +6169 3,922 +2
2019-02-11 Mon 124,571 +3 63,075,472 +7874 3,923 +1
2019-02-12 Tue 124,571 - 63,081,553 +6081 3,923 -
2019-02-13 Wed 124,563 -8 63,086,456 +4903 3,924 +1
2019-02-14 Thu 124,565 +2 63,091,592 +5136 3,924 -
2019-02-15 Fri 124,567 +2 63,099,548 +7956 3,926 +2
2019-02-16 Sat 124,575 +8 63,105,605 +6057 3,926 -
2019-02-17 Sun 124,572 -3 63,109,638 +4033 3,926 -
Podsumowanie ogółem -21 +105191 +15
Aktualizacja profilu za 7 godz. 13 min.