X
Faja
Faja

Witam serdecznie wszystkich zapalonych graczy na moim kanale :) email: faja77wot@gmail.com Specyfikacja Mojego Sprzętu: Grafa: Sapphire Nitro+ Radeon RX 480 4 GB Procek: Intel Core i7-6700K, 4.0GHz, 8MB Chłodzenie procesora: SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2 Pamięć: HyperX Savage Black 32GB 2666MHz DDR4 CL13 Płyta: Asus Z170 PRO GAMING, Z170, Quad DDR4-2133 Zasilacz: SilentiumPC Supremo M2 Gold 550W Dysk SSD: ADATA SU800 512 GB Dysk na dane: 2TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB Obudowa: SilentiumPC Aquarius X70W Pure Black Myszka: Logitech G602 Wireless Gaming Mouse Klawiatura: Ozone Strike Battle Słuchawki: HyperX Cloud Revolver Mikrofon: RODE NT USB Podkładka: Razer Destructor 2 Battlefield 4 Kamerki: Logitech C310 HD Webcam oraz GoPro Hero 3+ Silver Edition

Subskrybcje

124,333

Wyświetlenia

63,561,801

Wideo

3,993

YouTube ID

UC-fy5EleMyLFK6Z-qM7ae2g

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 124,320 - 63,455,895 - 3,982 -
2019-04-05 Fri 124,318 -2 63,463,852 +7957 3,983 +1
2019-04-06 Sat 124,328 +10 63,470,973 +7121 3,983 -
2019-04-07 Sun 124,326 -2 63,477,995 +7022 3,985 +2
2019-04-08 Mon 124,329 +3 63,486,464 +8469 3,986 +1
2019-04-09 Tue 124,328 -1 63,498,531 +12067 3,988 +2
2019-04-10 Wed 124,331 +3 63,506,148 +7617 3,989 +1
2019-04-11 Thu 124,336 +5 63,511,914 +5766 3,990 +1
2019-04-12 Fri 124,341 +5 63,518,043 +6129 3,991 +1
2019-04-13 Sat 124,339 -2 63,526,783 +8740 3,992 +1
2019-04-14 Sun 124,334 -5 63,535,314 +8531 3,992 -
2019-04-15 Mon 124,335 +1 63,539,711 +4397 3,992 -
2019-04-16 Tue 124,324 -11 63,546,804 +7093 3,993 +1
2019-04-17 Wed 124,328 +4 63,556,044 +9240 3,993 -
2019-04-18 Thu 124,333 +5 63,561,801 +5757 3,993 -
Podsumowanie ogółem +13 +105906 +11
Aktualizacja profilu za 4 godz. 17 min.