X
Faja
Faja

Witam serdecznie wszystkich zapalonych graczy na moim kanale :) email: faja77wot@gmail.com Specyfikacja Mojego Sprzętu: Grafa: ZOTAC GeForce GTX 1070 AMP 8GB DDR5 256BIT Procek: Intel Core i7-6700K, 4.0GHz, 8MB Chłodzenie procesora: SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2 Pamięć: HyperX Savage Black 32GB 2666MHz DDR4 CL13 Płyta: Asus Z170 PRO GAMING, Z170, Quad DDR4-2133 Zasilacz: SilentiumPC Supremo M2 Gold 550W Dysk SSD: ADATA SU800 512 GB Dysk na dane: 2TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB Obudowa: SilentiumPC Aquarius X70W Pure Black Myszka: Logitech G602 Wireless Gaming Mouse Klawiatura: Ozone Strike Battle Słuchawki: HyperX Cloud Revolver Mikrofon: RODE NT USB Podkładka: Razer Destructor 2 Battlefield 4 Kamerki: Logitech C310 HD Webcam oraz GoPro Hero 3+ Silver Edition

Subskrybcje

123,577

Wyświetlenia

64,458,776

Wideo

4,098

YouTube ID

UC-fy5EleMyLFK6Z-qM7ae2g

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-06 Tue 123,616 - 64,375,939 - 4,088 -
2019-08-07 Wed 123,607 -9 64,382,469 +6530 4,091 +3
2019-08-08 Thu 123,589 -18 64,393,301 +10832 4,092 +1
2019-08-09 Fri 123,592 +3 64,397,647 +4346 4,092 -
2019-08-10 Sat 123,597 +5 64,404,069 +6422 4,092 -
2019-08-11 Sun 123,594 -3 64,411,544 +7475 4,092 -
2019-08-13 Tue 123,607 +13 64,420,376 +8832 4,092 -
2019-08-14 Wed 123,604 -3 64,425,077 +4701 4,092 -
2019-08-15 Thu 123,602 -2 64,428,628 +3551 4,093 +1
2019-08-16 Fri 123,599 -3 64,432,104 +3476 4,093 -
2019-08-17 Sat 123,593 -6 64,437,458 +5354 4,094 +1
2019-08-18 Sun 123,587 -6 64,439,495 +2037 4,094 -
2019-08-19 Mon 123,588 +1 64,446,220 +6725 4,096 +2
2019-08-20 Tue 123,589 +1 64,451,258 +5038 4,096 -
2019-08-21 Wed 123,577 -12 64,458,776 +7518 4,098 +2
Podsumowanie ogółem -39 +82837 +10
Aktualizacja profilu za 9 godz. 38 min.