X
PewDiePie
PewDiePie

I make videos.

Subskrybcje

94,480,205

Wyświetlenia

21,193,962,717

Wideo

3,807

YouTube ID

UC-lHJZR3Gqxm24_Vd_AJ5Yw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-05 Fri 93,105,281 - 21,009,390,659 - 3,794 -
2019-04-06 Sat 93,273,124 +167843 21,027,585,756 +18195097 3,795 +1
2019-04-07 Sun 93,491,694 +218570 21,052,298,546 +24712790 3,798 +3
2019-04-08 Mon 93,589,036 +97342 21,068,830,637 +16532091 3,798 -
2019-04-09 Tue 93,675,321 +86285 21,080,870,235 +12039598 3,800 +2
2019-04-10 Wed 93,747,154 +71833 21,093,670,403 +12800168 3,800 -
2019-04-11 Thu 93,832,658 +85504 21,104,355,857 +10685454 3,800 -
2019-04-12 Fri 93,949,201 +116543 21,119,475,777 +15119920 3,801 +1
2019-04-13 Sat 94,024,029 +74828 21,131,842,811 +12367034 3,803 +2
2019-04-14 Sun 94,096,988 +72959 21,144,769,040 +12926229 3,804 +1
2019-04-15 Mon 94,164,323 +67335 21,156,014,346 +11245306 3,803 -1
2019-04-16 Tue 94,272,173 +107850 21,161,543,119 +5528773 3,806 +3
2019-04-17 Wed 94,342,894 +70721 21,172,333,714 +10790595 3,806 -
2019-04-18 Thu 94,409,819 +66925 21,179,293,335 +6959621 3,807 +1
2019-04-19 Fri 94,480,205 +70386 21,193,962,717 +14669382 3,807 -
Podsumowanie ogółem +1374924 +184572058 +13
Aktualizacja profilu za 3 godz. 12 min.