X
DJ SpideeR
DJ SpideeR

Tworze składanki, sety, mashupy, wstawiam tez sety nie moje w celach promocyjnych. Nagrywam Gameplaye z różnych gier komputerowych! Jeśli już jestes na tym kanale zostaw suba to bardzo motywuje mnie do składania kolejnych setów! :D

Subskrybcje

31,630

Wyświetlenia

6,687,916

Wideo

92

YouTube ID

UC-npWBhxMgNOx1KqQZ2bYIA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-02 Tue 30,996 - 6,495,689 - 91 -
2019-07-03 Wed 31,016 +20 6,503,194 +7505 91 -
2019-07-04 Thu 31,037 +21 6,510,103 +6909 91 -
2019-07-05 Fri 31,056 +19 6,517,704 +7601 91 -
2019-07-06 Sat 31,089 +33 6,527,897 +10193 91 -
2019-07-07 Sun 31,104 +15 6,536,868 +8971 91 -
2019-07-08 Mon 31,123 +19 6,543,218 +6350 91 -
2019-07-09 Tue 31,149 +26 6,550,132 +6914 91 -
2019-07-10 Wed 31,179 +30 6,558,031 +7899 91 -
2019-07-11 Thu 31,208 +29 6,565,790 +7759 92 +1
2019-07-12 Fri 31,249 +41 6,578,997 +13207 92 -
2019-07-13 Sat 31,280 +31 6,587,773 +8776 92 -
2019-07-15 Mon 31,428 +148 6,623,363 +35590 92 -
2019-07-16 Tue 31,461 +33 6,633,492 +10129 92 -
2019-07-20 Sat 31,630 +169 6,687,916 +54424 92 -
Podsumowanie ogółem +634 +192227 +1
Aktualizacja profilu za 3 godz. 45 min.