X
DJ SpideeR
DJ SpideeR

Tworze składanki, sety, mashupy, wstawiam tez sety nie moje w celach promocyjnych. Jeśli już jestes na tym kanale zostaw suba to bardzo motywuje mnie do składania kolejnych setów! :D

Subskrybcje

27,327

Wyświetlenia

5,501,171

Wideo

81

YouTube ID

UC-npWBhxMgNOx1KqQZ2bYIA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 26,443 - 5,276,644 - 81 -
2019-04-05 Fri 26,528 +85 5,296,333 +19689 81 -
2019-04-06 Sat 26,642 +114 5,322,478 +26145 81 -
2019-04-07 Sun 26,747 +105 5,347,956 +25478 81 -
2019-04-08 Mon 26,858 +111 5,376,509 +28553 81 -
2019-04-09 Tue 26,914 +56 5,388,930 +12421 81 -
2019-04-10 Wed 26,965 +51 5,402,442 +13512 81 -
2019-04-11 Thu 27,015 +50 5,414,646 +12204 81 -
2019-04-12 Fri 27,069 +54 5,426,495 +11849 81 -
2019-04-13 Sat 27,133 +64 5,444,278 +17783 81 -
2019-04-14 Sun 27,179 +46 5,455,578 +11300 81 -
2019-04-15 Mon 27,209 +30 5,465,566 +9988 81 -
2019-04-16 Tue 27,251 +42 5,477,602 +12036 81 -
2019-04-17 Wed 27,287 +36 5,492,601 +14999 81 -
2019-04-18 Thu 27,327 +40 5,501,171 +8570 81 -
Podsumowanie ogółem +884 +224527 -
Aktualizacja profilu za 8 godz. 33 min.