X
Maskacjusz TV
Maskacjusz TV

Kochani. Jesteśmy wdzięczni za Wasze dotychczasowe wsparcie finansowe. Pokryliśmy z niego koszta całorocznej licencji na oprogramowanie, zakupu akcesoriów i częściowo, kamery rejestrującej obraz w 4K. Jeśli nadal chcecie i możecie wspierać rozwój Maskacjusz TV, to prosimy o wpłaty na konto: 31 1140 2004 0000 3802 6908 7889, z dopiskiem „Darowizna”. Dziękujemy. P.S. Lista darczyńców już nie może być wydłużana, bo okienko nie zmieści więcej znaków... Marek K. Tadeusz W. Dominik G. Adam N. Agnieszka Z. Marcin D. Anna J. Agnieszka S. Ewa D. Paweł K. Robert P. Marek W. Piotr R. Emilia K. Mirosław G. Magdalena C. Dorota D. Jakub T. Krzysztof W. Małgorzata S. Małgorzata C. Maria G. Bogusław Ś. Radosław W. Joanna S. Jerzyna K. Grażyna G. Barbara C. Jakub W. Maria C. Grażyna G. Sławomir K. Elżbieta S. Marta K. Jarosław B. Piotr S. Marżolena U. x 2 Robert K. Paweł B. Piotr J. Jolanta G. Sławomir B. Anna R. Małgorzata H. Maria K. Paweł K. Anna M. Emilia M. Beata S. x 2

Subskrybcje

59,646

Wyświetlenia

50,696,461

Wideo

13,514

YouTube ID

UC-vPpUK6JAhlh1H-R-e2_ig

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 57,797 - 49,872,055 - 13,387 -
2019-04-05 Fri 57,889 +92 49,923,211 +51156 13,399 +12
2019-04-06 Sat 57,954 +65 49,962,870 +39659 13,403 +4
2019-04-07 Sun 58,037 +83 50,014,986 +52116 13,411 +8
2019-04-08 Mon 58,144 +107 50,064,622 +49636 13,422 +11
2019-04-09 Tue 58,250 +106 50,121,910 +57288 13,436 +14
2019-04-10 Wed 58,378 +128 50,182,626 +60716 13,442 +6
2019-04-11 Thu 58,563 +185 50,265,229 +82603 13,449 +7
2019-04-12 Fri 58,696 +133 50,321,284 +56055 13,453 +4
2019-04-13 Sat 58,841 +145 50,373,464 +52180 13,454 +1
2019-04-14 Sun 59,009 +168 50,434,269 +60805 13,474 +20
2019-04-15 Mon 59,246 +237 50,523,453 +89184 13,480 +6
2019-04-16 Tue 59,386 +140 50,579,900 +56447 13,492 +12
2019-04-17 Wed 59,527 +141 50,641,416 +61516 13,502 +10
2019-04-18 Thu 59,646 +119 50,696,461 +55045 13,514 +12
Podsumowanie ogółem +1849 +824406 +127
Aktualizacja profilu za 5 godz. 38 min.