X
Szykuję się coś nowego
Szykuję się coś nowego

Witam was na moim kanale wides.pl

Subskrybcje

40

Wyświetlenia

212

Wideo

0

YouTube ID

UC0Tkg7D8w7JbO7FJqiQbFTA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-29 Sun 40 - 207 - 6 -
2019-09-30 Mon 40 - 207 - 6 -
2019-10-01 Tue 40 - 207 - 6 -
2019-10-02 Wed 40 - 207 - 6 -
2019-10-03 Thu 40 - 207 - 6 -
2019-10-04 Fri 40 - 207 - 6 -
2019-10-05 Sat 40 - 208 +1 6 -
2019-10-06 Sun 40 - 210 +2 6 -
2019-10-07 Mon 40 - 210 - 6 -
2019-10-08 Tue 40 - 210 - 6 -
2019-10-09 Wed 40 - 210 - 6 -
2019-10-10 Thu 40 - 210 - 6 -
2019-10-11 Fri 40 - 211 +1 6 -
2019-10-12 Sat 40 - 212 +1 0 -6
2019-10-13 Sun 40 - 212 - 0 -
Podsumowanie ogółem - +5 -6
Aktualizacja profilu za 4 godz. 47 min.