X
Skubany Live
Skubany Live

Siemka stworzyłem drugie konto na YouTube na którym będę grał na żywo w takie gry jak Sea of Thieves Apex Legends Aktualnie gram w te dwie gry . Mój pierwszy kanał na YouTube : https://bit.ly/2QO7BV3 https://youtubersi.pl/

Subskrybcje

5

Wyświetlenia

43

Wideo

4

YouTube ID

UC0rJ4d4YyQhVUZ59lCqZUEQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 5 - 43 - 4 -
2019-04-05 Fri 5 - 43 - 4 -
2019-04-06 Sat 5 - 43 - 4 -
2019-04-07 Sun 5 - 43 - 4 -
2019-04-08 Mon 5 - 43 - 4 -
2019-04-09 Tue 5 - 43 - 4 -
2019-04-10 Wed 5 - 43 - 4 -
2019-04-11 Thu 5 - 43 - 4 -
2019-04-12 Fri 5 - 43 - 4 -
2019-04-13 Sat 5 - 43 - 4 -
2019-04-14 Sun 5 - 43 - 4 -
2019-04-15 Mon 5 - 43 - 4 -
2019-04-16 Tue 5 - 43 - 4 -
2019-04-17 Wed 5 - 43 - 4 -
2019-04-18 Thu 5 - 43 - 4 -
Podsumowanie ogółem - - -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 56 min.